• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 1.77 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream CINEMA CZ, SK problém
@willip: Jestli je to sarkasmus, tak ti odpověděli hned o příspěvek níž. Přihlásíš se, načteš obsah, pustíš obsah a pokud je mezi 23:00 a 16:00 druhého dne, tak si v SD snad něco pustíš. Údajně byly smazané velké videa, aby neblokovaly traffic. Ještě vydrž, dnes o půlnoci (čekej spíš zítra na oběd) má vyjít beta verze nového doplňku. Pokud to nevydržíš, zaplať si tam a technickou podporu hledej také na tom foru. Tady je pod výhružkou BANu zakázáno tebou zmíněný doplněk jakkoliv komunikovat.
 
(07.5.2020, 18:51)barnyw Napsal(a): Jo, téma "Webshare - kontextové menu" jsem taky četl, ALE já a milde22 nemáme KODI, jedeme na STB s Enigma2 (takže tady vlastně ani nemáme co pohledávat).

Neboj něco pohledáme. Chce to jen čas.
 
(07.5.2020, 9:20)playman22 Napsal(a): @Slauco: trochu si si pomýlil fórum.. plugin ti píše kam máš ísť na aké fórum.

@playman22: nič mi plugin nepíše len proste ze nemám predplatné.. Nechce sa mi platiť opäť na kra predplatné.. Boh vie ako dlho to pôjde a kvalita jak čítam nič moc.. Tak radšej porad a neodvolavaj sa na odkazy.. Dik
 
Zaujímavé, že desiatkam tisíc ľuďom plugin ukazuje kam majú ísť s podobnými otázkami, len tebe nie.. no ale budiž..

Všetko ohľadne témy nájdeš tu: https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-dulez...ovani-fora

Tam sa dozvieš prečo to nemáš riešiť tu, ale na fóre toho doplnku, s ktorým máš problém

Ďalej čítaj tu: https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-strea...sk-problem

Tam sa dozvieš, že sú ďalší slepí, čo nevidia alebo len nechápu písanému textu v plugine. Je to inak táto téma, ale odporúčam si ju prečítať celú..

https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-soubo...e-webshare

Tam sa dozvieš, že je alternatíva (aj keď osekaná, ale alternatíva)

https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-stream-cinema-2

Tam zistíš, že sa pracuje na lepšej alternatíve

https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-sc-vs-sc-2-0

Porovnanie alternatív.

Príjemné čítanie a rozširovanie obzorov. Zrejme máš trochu mišung v tom, za čo si platíš a čo od teba plugin žiada aby si mal zaplatené. A rozdiel v tom, že čo znamená sa niekam registrovať a aj si za službu zaplatiť.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
@ midle22 @ barnyw

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?u...source=app
2 x X96 mini S905W ( Coreelec 9.2.2 / Kodi 18.6 )
 
Děkuji za odkaz.
ab-forum taky sleduji, ale tady jste mnohem aktivnější a sdílnější, něco se dá využít i v E2.
 
Ja na rozdil od vetsiny jsem silne skeptickej v tom, ze se podari v kratkem case tydnu vytvorit aspon podobne funcni doplnek SC2 k puvodnimu SC. SC2 ma k vyreseni milion veci co bbaron vychytaval a ladil roky. NEPODPOROVANÝ-SLOVENSKÝ-HOSTING ma naopak k vyreseni kdyz to zbagatelizuju pouze jednu vec a to je kapacita serveru a pripojeni aby videa sla plynule.
Pokud si mam na nekoho vsadit, jednoznacne sazim na to ze tento zavod vyhraje NEPODPOROVANÝ-SLOVENSKÝ-HOSTING, protoze jemu staci pouze investice do hardwaru a konektivity coz je otazka vicemene pouze penez a jde to koupit takzvane ihned. Verim ze vsechny penize od pribivajicich predplatitelu se ted hrnou do posileni serveru a konektivity a je to hodne znat. Vcera jsem jiz nezaregistroval zadne lagy pri prehravani z SC z Kra tedy se jim to evidentne dari resit.
Na druhou stranu, soucasna siruace me donutila jako vsechny ostatni se vice zajimat o funkcnost a zprovozneni jak puvodniho SC tak alternativy SC2. Behem toho jsem objevil plno veci co jsem u SC nepouzival (knihovnu, prime pridavani do Trakt watchlistu z SC atd...) coz me ukazalo jak perfektne funkcni a promysleny je doplnek co bbaron roky tvoril.
Proto si myslim, ze jasnejsi budoucnost na puvodni doplnek SC s platbou uctu pres NEPODPOROVANÝ-SLOVENSKÝ-HOSTING a ze ten pomyslny zavod vyhraje pred SC2.
Masy chteji pohodlnost, funkcnost, kvalitu a to jim puvodni SC dopravalo a nadale dopreje. Dokonce si myslim, ze tim ze bbaron zrejme ziska silnejsi zdroj penez nez mel od WS bude SC vice a vice vymazlovat k dokonalosti.

Ja bbaronuv krok plne chapu, i kdyz to nemuze priznat je to o penezich. Je treba si uvedomit ze diky bbaronovu doplnku melo WS prijem jen z uzivatelu tohoto doplnku asi 42 milionu Kc rocne. Bez SC by meli o desitky tisic uzivatelu mene a pokud mezi nimi nedoslo k rozumnemu deleni pak kazdy by postupoval stejne jako bbaron. Moje hypoteza jak to vzniklo cele je tato:

Podle me doslo k tomu, ze bbaron chtel ferovejsi deleni(odmenu), WS mu to nenabidlo ... tak bbaron zacal pripravovat alternativu k WS cimz by bud vytvoril konkurenci k WS jako alternativu ktera zrusi monopol WS jako poskytovatele dat pro SC cimz si i zajistil mnohem pevnejsi vyjednavaci pozici proti WS. WS namisto dohody zacalo pripravovat to jak snizit zavislot na bbarona k cemuz, ale potrebovali jeho databazi coz vygradovalo k snaze o jeji ukradeni na coz bbaron reagoval rychlym zablokovanim WS a prechodem k pripravovane alternative NEPODPOROVANÝ-SLOVENSKÝ-HOSTING ktera dle meho mela byt fukcni i spolu s WS. Zablokovani WS nebylo podle me puvodne v planu, puvodni plan byl dle me obe sluzby fukcni, coz by zajistilo SC vetsi nezavislot na datech, bbaronovi mnohé silnejsi vyjednavaci pozici a nezavislost na WS. Bylo by to win-win i pro uzivatele i pro bbarona. Situace se vyvinula jak se vyvinula a ja za to bbarona neodsuzuji i kdyz mam jeste pul roku predplatneho.
Vlastne jako uzivatel jsem moc rad ze se to stalo, dusledek bude jednoznacny ... bud budeme mit dva konkurencni doplnky ktere se budou predhanet v tom ktery bude lepsi a lepsi a budou bojovat o nas uzivatele (klienty) kvalitou a mozna i cenou, nebo bude jeden doplnek a to puvodni SC, protoze se nepodari udelat plnohodnotny SC2 a WS nabidne bbaronovi lepsi podminky a vrati se jako jako alternativa do SC.
Kazdopopadne vyhrajeme my uzivatele a i bbaron.
Neodssuzujme ho, budme za soucasnou situaci radi protoze se vyvine jen v nas prospech.
Za me bbaronovi dik a preji mu aby se zurocili ty roky prace, na druhou stranu ale i pokarani za takticke chyby a ne zcela profi zpusob reseni byt chapu, ze mu asi nic jineho nez to resit takto radikalne nezbylo.

Vse vyse jen me osobni subjektivni uvahy nezalozene na zadnych dukazech.:)
 
@vomic: Hezky řečeno. Asi nejlepší shrnutí..

Jak už někdo někde psal, zatím tu máme dvě alternativy: 1) super doplněk + pochybné úložiště, 2) pochybný doplněk + super úložiště. Z pohledu obyčejného laika co má "krabičku" a chce koukat na filmy a neřešit, stačí počkat, která alternativa časem vyhraje. Nebo budou třeba obě alternativy šlapat dobře, nebo zaniknou obě.

U SC2 imho záleží na tom, jak moc kvalitně budou katalogizovat. Pokud budou mít hezký a přehledný katalog a integraci do KODI přes vzhled ala Estuary Stream Cinema (pro mě jako laika je důležitý hlavně ten vzhled a mít katalog filmů hned na hlavní stránce Kodi). A pokud na katalogizování jim bude makat víc dobrovolníků, takže rychle doženou rozdíl mezi ukradenou databází a současnými novinkami, a pokud bude dobře šlapat nějaký systém "žádostí o novinky", tak by se mohl jejich doplněk ujmout.
 
Je množstvo skinov, do ktorých si vieš vložiť SC ponuku sám bez čakania na niekoho, kto to spraví za teba.
Nie je to nič ťažké.. klik na upraviť hlavnú ponuku, pridať položku, vybrať SC (a tam čo konkrétne chceš), uložiť..
Toť vsjo.
Nechápem prečo používate tie najmenej upraviteľné skiny a očakávate od nich funkčnosť tých kvalitnejších.

https://youtu.be/6FqK3gAAZl4

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Chlapi.
taky bych uvítal nastavení , jak stáhnout nějaký plugin na STB VU+ (satelitní přístroj), kde je E2 a stáhnout jej přes pluginy (repozitář tam v nabídce nemáme).
Stačí mi pak jen napsat, jaký plugin pro WS si stáhnout , v nastavení, pak vložím jméno a heslo....   a ještě...  detail, kde najdu nabídku filmů, tak jak byla popsána v archiv cz/sk  (archiv.....  , nebo popsat podobně).

Díky. tímto by jste zde na KODI dostali mnoho kladných bodů (like) od uživatelů STB krabiček :-)
 
vomic: Když to šlo, tak každý držel hubu a čučel na bednu. Málo lidí napsalo Bb, hele seš dobrej. On nikdy od nikoho nevyžadoval peníze. Nevím jestli se mu někdo v té jeho propracovanosti vyrovná. Taky mu fandím. Bez něj půjde WS do kopřiv. Většina platila jen k vůli jemu. Takových podobných serverů jako WS je na stahování soborů hafo a k tomu nic víc. Taky jso u placené. Tak Bb palec nahoru.
P.S. Když od něj někdo dostal ban i v zahraničí, že změnil IP adresu, nebo někomu známému daroval přihlašovací údaje, tak po domluvě ho zase pustil.

elektrikar: Sem nepatříme. Jiné forum. To by jsi musel mít ve VU plugin KODI. Jde nainstalovat z výběrů pluginu, ale nedoporučuji. Lepší klasika jak máš. Zatím nic. Čekat na nový soubor ipk
 
Mám ještě jednu drobnou otázku k novému alfa pluginu “SC2” jestli má někdo info. Myslíte že Až bude vyladěn a s plnou funkční DB (jako že stále doufám, že jsou dobří lidé co na něm pracují) bude opět k instalaci v novém repozitáři XBMC-KODI CZ/SK nyní verze 1.1.1 ? viz https://www.xbmc-kodi.cz/oznameni-upozor...kodi-cz-sk
Jako byl předchůdce, nebo bude vypuštěn jiným způsobem?
Díky za info.
 
Načo sú ti takého dohady? Nie je to snáď jedno? Veď keď bude hotový, rozhodne sa ako bude distribuovaný.. je viacero spôsobov a je úplne jedno pre ktorý sa autori rozhodnú.
Vyčkaj času..

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
playman22: Ano, přesně. Dočkej času jako husa klasu. Jsou to jen dohady o ničem. Až něco bude hotové, pak bude potřeba se ptát. To se roztrhne pytel. Jééé mě to nejde co mám dělat.
 
Tip pre klientov slovenskeho telekomu, na mesiac substitucia zdarma :-)

https://zive.aktuality.sk/clanok/146739/...-aktivovat
Autor addonov freeview.sk, Dokumenty.tv, SkTonline, YAWsP a dalsich..
Mojre repo je na p.xf.cz/r pripadne cache-sk.github.io/kodirepo - pridat ako zdroj v spravcovi suborov a instalovat zo zip, pripadne si stiahnite zip priamo z githubu.
 
(07.5.2020, 15:21)barnyw Napsal(a): @milde22: ten samý stb jako ty mám i já, takže s Enigmou2 jsme tady off topic. Ale je zde mnoho společného díky stejným autorům doplňků. Za sebe doporučuji si "archiv czsk premium" koupit: a) je to levné (1.2 eur za každý update - neni povinnost kupovat každý update), b) je to pohodlné (i v případě nefunkčnosti SC můžeš pro VIP ucet u WS pouzivat méně luxusní "Soubory online").
Teď mě napadá: ty jsi doteď používal SC v archiv czsk bez premium? Fungovalo to?

Tak že nový Archiv CZSK 1.3.1 pro Enigmu 2 už je rozjetý i se Stream Cinema 2.0 pro Webshare. Zatím zkušební verze. Fungují tam i jiné doplňky. Sem to ale nepatří, tak odkaz :
http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=468&t=75781
 
Archiv-CZSK-1.3.2     Enigma 2     Doplněk 2.0 v současné době funguje.Více-Satdiigitálně.cz,AB-FORUM-forum informace,rady-TECHNET
 
Osobne som cakal ze SC zakape na tom, ze niekto vypne ulozisko kvoli piratskemu obsahu (je jedno ci WS alebo KRA alebo ine...) Ake sklamanie, ze to zakapava z uplne inych dovodov - take typicke pre nas region.
 
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)