• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 45 Hlas(ů) - 2.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream Cinema Mod 6.3.2
zdravim aj vy mate problem s instalaciou streameru cz sk z repository na NAKLONOVANÝ-SLOVENSKÝ-REPOZITÁŘ ???
 
Citovat
To asi musis na jine forum
 
Citovat
Ahoj Saros , dnes som odinštaloval SC1 od bbarona a chcel z tvojho repa nainštalovať tvoju verziu modu6.3.2 , ale bez id 1.3.28 kedže používam staré Confluence,id nepotrebujem a chcel som aby sa mi to pravidelne aktualizovalo.Ale v tvojom repu v sekcii videodoplnky som tuto verziu modu nenašiel,len s id 1.3.28.Popritom v repe je , ale kodi mi ju nenašlo,poradil som si, stiahol z prvej stránky a nainštaloval len teraz sa mi to samé aktualizovať nebude....ked som dal s id verziu tak by sa to aktualizovalo aj s NAKLONOVANÝ-SLOVENSKÝ-REPOZITÁŘ ak výjde nová verzia.

Dalo by sa to nejak poriešiť či som niekde urobil chybu?
 Sony bravia Android TV Android 9 ,Kodi 20.2 Nexus ,NAS Synology DS216j, 
 
Citovat
Muzes v NAKLONOVANÝ-SLOVENSKÝ-REPOZITÁŘ repu zakazat automaticke aktualizace
 
Citovat
Do tv som to nainštaloval z repa ale zo zip súboru,tam som ho našiel...ked som isiel cez ponuku "nainštalovať z repozitara" tam nebol.... takže je všetko ok.

Taký maly návrh,nemohol by si pridať do ikony niekde napis mod alebo nejaké tvoje logo?aby ľudia vedeli že je to tvoja úprava hned na prvý pohľad... niekdo by slovíčko mód v nazve mohol prehliadnuť a bude zmätený čo mu to tam vyhadzuje namiesto beznej ponuky streamov
 Sony bravia Android TV Android 9 ,Kodi 20.2 Nexus ,NAS Synology DS216j, 
 
Citovat
@karci78: Můžeš si ikonu upravit i sám. Když si rozbalíš doplněk a nahradíš soubor icon.png jiným nebo upraveným obrázkem a pak zase zabalíš, následně nainstaluješ, budeš mít v doplňcích jinou ikonu.
T95X/S905X, Tanix TX9s/S912, HK1/S905X3, CoreElec 19.5
 
Citovat
To ma tiež napadlo, ale potom sa to asi nebude samé aktualizovať,ale to je len taká drobnosť ktorá poteší... nemusí to byť.
 Sony bravia Android TV Android 9 ,Kodi 20.2 Nexus ,NAS Synology DS216j, 
 
Citovat
Tak BB odstřihl poslední mod 6.3.2, sice už dávno používám SC2, nicméně při občasném výpadku serveru se mod opravdu hodil. Bude se Saros pokoušet ještě o další verzi nebo už se na to vybodl?
 
Citovat
no mne to zatiaľ funguje..
 
Citovat
Sarosuv mod 6.3.2 zatím, co se týká filmů uložených na WS funguje, /vyzkoušeno před chvílí/. Samozřejmě, nejdou spustit filmy, které původní autor už umístil na jiné úložiště.

Co mě však už několik dní u mod 6.3.2. opravdu nefunguje, a to na žádném zařízení /W10,7, Tanix ani Raspberry/, tak je uložení vybraného media do Trakt. Kontext.nabídka normálně "vyjede", ale když v ní zmáčknu tlačítko "Trakt menu ", vůbec nic se neděje.  Už uložené filmy však lze z položky Trakt normálně spustit. Všechna ostatní tlačítka v kontext.nabídce  fungují normálně. Krom onoho "Trakt menu".
 
Citovat
U mě funguje celou dobu skvěle,(trak TV nepoužívám,zatím si ještě pamatuji co jsem si pustil na jiném) vše i  nejnovější  novinky bez problému najde i na WS. (a skoro všechny koncerty, které bohužel na  SCC v menu vůbec nejsou)Díky Saros .
Kodi 18.9.Windows 7 a Kodi 20.1 Linux Mint21.1-PC AMD 6x 4100 MHz, 16 GB RAM, Grafika MSI Radeon RX 460 4G OC 4 GB RAM,Kodi 20.1+ WBMC 18.9 Android 9.0 BOX RAM 4 GB
 
Citovat
Vyhledávání na SC Mod funguje na text, že? Tím pádem nenajde zdaleka vše, hlavně novinky, které se přidávají v poslední době a mají název souboru, který neodpovídá názvu obsahu. V SCC funguje korektně I trakt a za chvíli budou i koncerty :-)
Box S905X, S905X3 -> CoreElec 9.x
Stream Cinema Community
https://streamcinema.cz/
 
Citovat
Ahoj Saros...bude tvoja verzia Stream cinema mod 6.3.2 fubgovať aj v Kodi19? ak nie , plánuješ ju upraviť aj na tuto verziu kodi?
 
Vopred dakujem za odpoved.
 Sony bravia Android TV Android 9 ,Kodi 20.2 Nexus ,NAS Synology DS216j, 
 
Citovat
Urcite nebude, uz se tomu nevenuju
 
Citovat
Škoda...tak ju budem neskôr používať len pod SPMC16...vdaka za odpoved.
 Sony bravia Android TV Android 9 ,Kodi 20.2 Nexus ,NAS Synology DS216j, 
 
Citovat
Aky dôvod saros že sa ktomu nevenujes? Pre teba by nobolo zložité to upraviť na matrix?Vopred dik za odpoveď. Používaš viac matrix?
 
Citovat
Dopredu jsem hlasil ze jak bude hotova nahrada (SCC), tak uz se tomu nebudu venovat. Mam svoje addony (Archiv SledovaniTV, 365 EPG Generator ...), nejake nezverejnene, zabere to dost casu. Vetsina veci je v Pythonu 3 stejnych, ale nekdy se objevi neco, kdy je potreba to nastudovat
 
Citovat
A kdybychom ti tu nějak přispěli upravil by si ho? :-) scc má občas výpadky a vždy mě tvůj doplněk jako záloha zachránil.
 
Citovat
(28.2.2021, 0:53)koubafire Napsal(a):  scc má občas výpadky ...........

A to máš informace od Bb nebo z fejsbůku ?  Já o žádných výpadcích nevím, nemusíš Sarosovi lhát. On není hloupý.
 
Citovat
Hale stane se mi že to spadne kvůli vydanému updatu ausim to znova nahodit. Někdy mi nejde nic pustit a tak vždy když něco nejde tak jsem jel SC MOD Saros.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)