• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV Simple Client + Sledování O2 TV (chyba zvuku při živém vysílání)
#1
zdravím, mám nastavenej IPTV client + Sledování O2 TV přes generovaný EPG a playlist, vše funguje správně, akorát zvuk mi trochu hapruje respektive místy je slyšet takovej divnej dozvuk jakoby zpomalenej zvuk, kterej neovlivňuje stream, ale například při znělkách reklam nebo nějakým zvukovým doprovodu je to znát, během dialogu nebo konverzace v průběhu seriálu nebo filmu to člověk ani nepozná. Nevěděl by někdo o nějakým fixu? Jak toto odstranit, aby vysílání šlo po zvukové stránce jak má? Zkusil jsem povolit/zakázat průchod v nastavení, ale beze změn.
O2 TV Box (Android 10) [Kodi Matrix] , Evolveo M4 Box x64 (CoreELEC), Android Box DI-WAY HK1 x64 (CoreELEC) ,Chromecast 4 (4K) Google TV
 
Citovat
#2
Používám to stejně jako ty s tím rozdílem, že to provozuji na amlogic S905 + CoreElec. žádný takový problém nepozoruji. Mám tušení, že do toho hrabe Android pod Kodi. Nechceš zkusit Coreelec na kartě? Možná bude po problémech. Koukal jsem se, že Evolveo M4 Box x64 jede také na Amlogic S905.
 
Citovat
#3
aha, já právě to testuju na Android TV a na Android Boxu mi to ale dělá taky mám takový pocit. Ještě to otestuju dneska a kdyby to bylo i na tom boxu, tak nvm no, kde může být chyba...

(22.8.2020, 11:23)Cinda Napsal(a): Ten Coreelec jsem nikdy nezkoušel, jaký to má výhody? Klidně bych do toho šel.

Používám to stejně jako ty s tím rozdílem, že to provozuji na amlogic S905 + CoreElec. žádný takový problém nepozoruji. Mám tušení, že do toho hrabe Android pod Kodi. Nechceš zkusit Coreelec na kartě? Možná bude po problémech. Koukal jsem se, že Evolveo M4 Box x64 jede také na Amlogic S905.
O2 TV Box (Android 10) [Kodi Matrix] , Evolveo M4 Box x64 (CoreELEC), Android Box DI-WAY HK1 x64 (CoreELEC) ,Chromecast 4 (4K) Google TV
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)