• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skin s TV programom - enigma style
#1
zdravim, dali by ste mi tip na nejaky skin najlepsie typu conflunece, kde by sa TV prg zobrazovali ako v satelitnych boxoch na enigme?

alebo je nejaka moznost ako to modnut v confluence skine

vid prilohy
ten confl. mod som robil v photoshope :)


dakujem Boro


Přiložené soubory Miniatury
           
Beelink GT1 mini (905x2+CE actual-stable)
 
Citovat
#2
tak ziadny tip, alebo navod ako to urobit?
Beelink GT1 mini (905x2+CE actual-stable)
 
Citovat
#3
kdysi to byl mimic, ale to uz asi nefunguje
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#4
Mimic funguje,ale ne tak ,jak popisuje BoroSk. To je vážně snad jediná věc kterou bych chtěl....sledování kanálů typu boxů s enigmou,nějak mě ten stálý info panel s rolovacímí tv programy štve :-)
 
Citovat
#5
Pověz mi, co je na těch ukázkách jiného, než co nabízí tradiční skiny Kodi? Jediné, co Kodi u tohoto typu informace  neumí, je více než jeden následující pořad. Ale jestli ti jde jen o přeskládání, tak se to samozřejmě taky dá, ale je otázka, jestli to za to stojí.
 
Citovat
#6
Hladam skin ktory dokaze zobrazit viac nasledujucich eventov..
To preskladanie/ naformatovanie som dal ako priklad
Beelink GT1 mini (905x2+CE actual-stable)
 
Citovat
#7
@BoroSK Ano, to jsem pochopil a já jsem ti na to napsal, že Kodi v tomto typu zobrazení neumí zobrazit více než jeden následující pořad (event).
 
Citovat
#8
@JiRo:
Jj uz to vidim, ospravedlnujem sa, na mobile som to zle precital :)
Miesto typu informace sa mi v hlave zjavilo “typu skinu..
Dakujem za odpoved
Beelink GT1 mini (905x2+CE actual-stable)
 
Citovat
#9
Viem, že to nieje to, čo hľadáš, ale kodi vie okrem klasického epg zobrazovať aj takéto okno s nasledujúcimi reláciami.

   

To ti nevyhovuje?

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#10
jj, to mi prave nevhyovuje, som poznamenany dlhodobym pouzivanim tv na stb enigma :)
pri prepinani tv kanalov by som rad videl viac nasledujucich programov ake len jeden..
Beelink GT1 mini (905x2+CE actual-stable)
 
Citovat
#11
(16.12.2020, 20:10)JiRo Napsal(a): @BoroSK Ano, to jsem pochopil a já jsem ti na to napsal, že Kodi v tomto typu zobrazení neumí zobrazit více než jeden následující pořad (event).

Myslíš že to bude umět Kodi 19.xxx ?
 
Citovat
#12
@otava5 Kodi v PVR & Live TV infromace z EPG zpracovává dvojím způsobem. Jeden je obecnější a týká se všech funkcí (vyjma těch explicitně spojených s Guide/EPG) a tam, co se týče informací o přehrávaném pořadu, nabízí skinu pouze ty o aktuálně a přehrávaném a jednom následujícím. Možná, že je to důsledek toho, že v některých PS (program streamech) mohou být právě tyto informace obsaženy bez ohledu na to, zda je k dispozici EPG. Ostatní funkce a informace jsou pak už záležitost přímo spojená s funkcemi Guide/EPG a pro ně mají skiny zcela speciální funkce, z nichž některé není možné nijak zásadně modifikovat a informace z nich dostat jinak, než přes speciální control blocks skinu určené právě jen pro zobrazení a obsluhu Guide/EPG.

To, co chcete je spojeno právě s těmi obecnými funkcemi a tam jsou jednoduše dostupná jen data pro aktuální a následujicí pořad. Jistě, šlo by možná nějak ohnout funkce pro Guide/EPG některým ze "špinavých triků". Např. nechat zobrazit guide někam mimo vidtelnou číst obrazovky a pak z konrétního containeru absolutní adresací ta data zobrazit tam, kde je potřeba. Tuhle metodu používám u některých funkcí, ale ve spojitosti s EPG jsem si na to ještě netroufl. Či spíše jsem tu potřebu zatím neměl. A obávám se, že by to asi tak jednoduché nebylo, možná by skin bylo třeba doplnit i nějakými dopočty nebo dokonce externími scripty.

Jo a abych odpověděl na přímou otázku. Nijak detailně jsem to v Matrix nezkoumal, ale zběžným pohledem jsem nenašel nějakou indicii, že by bylo možné jinde než v guide/EPG získat názvy a další data více následujících pořadů, než práve jen toho jednoho. 10 Ale je možné, že se mýlím, že jsem to neprozkoumal podrobně a něco mi uniko. Ta možnost je tu samozřejmě také...
 
Citovat
#13
@ vikk nemyslel jsem samozrejme skin ten funguje, ale plugin, ktery hodne prizpusobil live tv k enigme2
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#14
(16.12.2020, 23:33)playman22 Napsal(a): Viem, že to nieje to, čo hľadáš, ale kodi vie okrem klasického epg zobrazovať aj takéto okno s nasledujúcimi reláciami.



To ti nevyhovuje?
Prosím tě a jak tady tohoto přehledu docílit ?
 
Citovat
#15
V aeon nox silvo je to toto tlačidlo:
   

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#16
Aj....už to mám v pohodě. Ono fakt to chce trochu si s tím pohrát a hledat,každopádně díky moc:-)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)