• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Addon Signals - je potřeba?
#1
Narazil jsem na jakýsi doplněk/modul/závislost(?) jménem Addon Signals 0.0.6 /Rick Phillips (ruuk), který se nabízel k aktualizaci. "Výměna dat mezi doplňky"
Zdá se že souvisí s youtube-dl Control. Nevíte, jestli je důležitý k nějaké funkčnosti?
Oba jsem zakázal a doplněk YouTube stále dobře funguje.... Bohužel už mám jen poznámku na papírku a nevím na jakém zařízení to bylo.
Máte o Addon Signals povědomí? Díky
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#2
@meda Addon signal je knihovní modul, který umožňuje provádět výměnu dat mezi Kodi addons. Myslím, že se kromě jiného používal ve starších verzích addon Youtube-dl, což je kodi addon odpovídající funkcím známé aplikace youtube-dl, která dokáže (kromě jiného) vytvořit odkaz na spustitelný stream pro Youtube video. Addon signal se používal právě pro výměnu dat mezi youtube plugin a youtube-dl addon.

Já bych řekl, že v novějších verzích už si tohle řeší youtube plugin ve vlastní režii, a tak tento addon nepotřebuje. Takže suma sumárum, addon signal není (alespoň pro plugin youtube) potřeba. Což ostatně odpovídá tvé zkušenosti.
 
Citovat
#3
Děkuji za ujištění
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)