• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Náhodné vypínaní filmu spuštěného přes KODI
#1
Ahoj všichni, mám takový dlouhodobější problém, právě jsem si koupil boxík Ugoos X3 Pro a když si pustím filmek přes Kodi (verze 18.8) z SCC, tak se mi vždy nějak zhruba po půl hodince sám od sebe vypne. Dělal mi to právě i dosavadní Xiaomi Mi Box S. Absolutně nechápu, proč se tomu děje. Zajímavé je to, že Kodi, které mám na počítači, jede úplně v pořádku, nijak se nevypíná...
Nemáte taky někdo takové zkušenosti, potažmo nějaké nápady, čím by to mohlo být způsobené? Moc Děkuji.
 
Citovat
#2
nainstaluj ciste kodi a len nainstaluj stream  SCC nic ine neinstaluj a tak to odskusaj, najskor ti to bude robit nejaka aplikacia
/LG OLED 55"/- SoundbarSamsung HW-Q990B / BOX - Dune Homatics R 4K plus/
 
Citovat
#3
(19.10.2020, 12:17)forsajd Napsal(a): nainstaluj ciste kodi a len nainstaluj stream  SCC nic ine neinstaluj a tak to odskusaj, najskor ti to bude robit nejaka aplikacia

Já jsem zkusil už snad všechno možné, různé verze KODI, různé nastavení v KODI, různé doplňky, X krát čisté instalace ale stejně ještě nikdy nic nepomohlo.
Teď jsem ale narazil na jednom zahraničním fóru, zkusit v nastavení routeru vypnout protokol IPv6, tak to teď testuji a mám už hodinku zapnutý film a on se ještě nevypl!!! Takže to vypadá dosti nadějně.
 
Citovat
#4
Zkusím znovu otevřít téma.. budu doufat, že mi někdo pomůže. Mám stejný problém. Filmy i seriály  fungují avšak náhodně se vypínají. Někdy víc, někdy míň,  vždy se vrátí do základní nabídky tedy na název filmu či seriálu, poté stačí jen tlačítkem OK pokračovat od daného času   a film se rozběhne, někdy zas po pár sekundách spadne, někdy dojede celý. Bohužel se mi to poslední týden stává čím dál častěji. Problém je, že se to stane jak na PC s Windows 11 tak na android boxu Android 9.0.0 API level 28. Snažil jsem se vše aktualizovat na obou zařízeních, SC mám verzi 2.3.09.1+k19, ale problém přetrvává. Nemá někdo stejný problém? Nenapadá někoho prosím kde by mohl být problém a jak ho vyřešit? Díky moc.
 
Citovat
#5
@Markiba: To jsi asi ve špatném fóru. Tady se doplněk SC neřeší. Tady se řeší SCC. Ten je ve verzi 2.4.2. Obecně to vypadá, že nemáš nastavenou video cache. To způsobí, že se při krátkodobém výpadku či snížení rychlosti tato cache vyprázdní a stream se uzavře.
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#6
děkuji.. snažil  jsem se vyhledat podobné problémy  a tohle mi přišlo jako nejbližší téma bez toho, abych otevíral nové... zkusím napsat k SC...
 
Citovat
#7
@Markiba: Tady žádná témata k SC nenajdeš.
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#8
(25.3.2024, 14:31)Markiba Napsal(a): Zkusím znovu otevřít téma.. budu doufat, že mi někdo pomůže. Mám stejný problém. Filmy i seriály  fungují avšak náhodně se vypínají. Někdy víc, někdy míň,  vždy se vrátí do základní nabídky tedy na název filmu či seriálu, poté stačí jen tlačítkem OK pokračovat od daného času   a film se rozběhne, někdy zas po pár sekundách spadne, někdy dojede celý. Bohužel se mi to poslední týden stává čím dál častěji. Problém je, že se to stane jak na PC s Windows 11 tak na android boxu Android 9.0.0 API level 28. Snažil jsem se vše aktualizovat na obou zařízeních, SC mám verzi 2.3.09.1+k19, ale problém přetrvává. Nemá někdo stejný problém? Nenapadá někoho prosím kde by mohl být problém a jak ho vyřešit? Díky moc.

Ahoj, zkus se pohrát v nastavení routeru (zadat do vyhledávače http://10.0.0.138/ a uvést přihlašovací jméno a heslo, povětšinou je obojí admin, ale někdy může být heslo odlišné a bude uvedeno na samotném routeru) a pohrát si tam s nastavením sítě, především se jedná o protokoly IPv6 a nebo u starších IPv4. U mně byl problém právě v tomto, něco jsem vypnul, něco jsem zapnul (takový "pokus omyl") a už se mi při přehrávání nic nevypínalo. :-)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)