• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tvheadend a nahravání
#1
Ahoj,
potřeboval bych pomoci s tvheadend. Mám rpi 3B+, na kterém provozuji tvheadend. Zprovoznění proběhlo v pořádku na moji spokojenost. Ale chtěl bych začít nahrávat na externí medium na flashku (64gb). Jenže mě to nejde. Chybu to napíše Time missed. Ani na externí disk. Formáty flashky a disku je NTFS. Když jsem zkoušel výchozí formát flashky exFAT, tak mě to malina nebrala. Povolení pro zápis do složky má kdokoliv. Ale když jsem zkoušel nahrávat na kartu, kde je os, tak tam to šlo bez problému. Nastavení nahrávání jsem nechal default až na minuty před a koncem nahrávání, kde jsem dal 2min.
Děkuji za Vaše reakce a nápady, kde by mohl být zakopaný pes.
 
Citovat
#2
@Pospis To Time missed je jen důsledek, který znamená, že se v nastaveném čase nepodařilo nic nahrát, ale neříká nic o tom proč. Podívej se do logu Tvheadend, tam skutečný důvod najdeš. S velkou pravděpodobnost to bude právě nemožnost zápisu do složky. Podobné je popsáno tady: https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=233835.
 
Citovat
#3
Děkuji za radu. Až budu doma, tak se na to podívám a uvidím, zda dospěji k nápravě chyby.


PS: Chtěl jsem ti napsat SZ, ale bohužel to máš vypnuté.
 
Citovat
#4
@JiRo: Tak bohužel jsem nic nevyřešil... log je takový.... 
 
Kód:
2020-11-13 16:01:16.398 dvr: entry a338d6067a393014824c78803f65f948 "Nominace na Oscara" on "Nova Cinema | T2" starting at 2020-11-13 14:47:30, scheduled for recording by "192.168.0.114"
2020-11-13 16:01:16.399 dvr: "Nominace na Oscara" on "Nova Cinema | T2" recorder starting
2020-11-13 16:01:16.399 dvr: the directory '/media/pi/Verbatim/TV' is not accessible
když se chci pomocí terminálu podívat na oprávnění, tak tam není ta flashka vidět. Jsem v tomto trochu laik. OS mám Raspbian.
Bylo by lepší tam dát jiný OS?
 
Citovat
#5
@Pospis: Já to mám v TVH takhle
   

REC je název flash třeba ti to pomůže
RPI 3 Libreelec 9.0 TVH,Tanix TX3 Coreelec 9.0.xx ,X96mini Coreelec 9.0.xx, KI pro Coreelec 9.0.xx
 
Citovat
#6
Zkoušel jsem to i do složky Videos, co má systém v sobě a tam to napsalo file not created. Ale když uvedu cesta do složky, která byla default nastavena /home/hts tak tam je to na pohodu a nahrávání probíhá. Vlastníkem této složky "hts" je hts a skupina je taky hts. Změnit obsah může pouze vlastník jinak zobrazování a přístup k obsahu může kdokoliv. Nevím jak vytvořit takovou složku právě na flashdisk.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)