• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Repozitář na Apple TV
#1
Ahoj, mám na Apple TV nainstalované kodi 19 a chtěl bych do něj nainstalovat tvheadend klienta - podle všech dostupných návodů je přímo obsažen v kodi a není potřeba nic stahovat, ale já ho tam prostě nemám. Když budu postupovat podle návodu, tedy jít do sekce download, pak mám jít do sekce PVR clients, ale tuto sekci vůbec nemám. Prolezl jsem všechny ostatní, ale nic zajímavého. Na Macu mám nainstalované Kodi 18.8 a tam sekce PVR je. Nevíte někdo, jak z toho ven? je tento doplněk obsažen v nějakém repozitáři? Nebo můžu sám nějak aktivovat sekci PVR klientů? 
Předem díky za rady a zároveň se omlouvám za dost možná hloupý dotaz...
 
Citovat
#2
Ale tva otazka neni na repozitar, ale na doplnek. A u beta verze se nediv nicemu, ze neco treba nejede.
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
#3
No já bych řekl, že to není otázka na doplněk, protože ten ani nevidím - spíš tedy asi na celou tu alpha verzi Kodi 19.. Ale založil jsem to na repozitář, protože nemám v nabídce žádné doplňky pro PVR, tak jestli třeba není nějaký repozitář, který by tyto doplňky obsahoval (když je neobsahuje kodi, které je obsahuje standardně)...
 
Citovat
#4
@bockelman Instalaci Kodi pro ATV neznám, ale drž se toho, co říká @S474N.

U pre-releas verzí Kodi, zejména těch počátečních, mohou někdy některé addon chybět. A často se to týká těch, které jsou nějak spojené se specifikami příslušných instalací, tedy také (a velmi často) PVR addon. Tyto addon jsou binární moduly či aplikace (tedy nejsou psané v python-u), tzn. musí být přeložené/linkované s příslušnou verzí Kodi pro danou instalaci OS. Často se tak u zmiňovaných pre-releas verzí stává, že PVR addon není (zejména v počátečních fázích) ještě vytvořen, či sporadicky, že je mezi verzemi z instalace vyjmut, protože se u něj vykytl nějaké problém (a problém u binárního addon může spolehlivě shodit celé Kodi). Team Kodi v tomto případě preferuji základní funkce Kodi, a PVR addon je přeci jen stále chápán jako něco, co je za hranicí (byť dnes už těsně) toho, co se jako základní funkce Kodi chápe.

Jinak platí, že umístění binárních addon je pro různé instalace různé. Např. *ELEC instalace na to mívají zvláštní repozitář, u Linux jsou to v systému instalované balíčky, u Windows jsou binární addon umístěny do základního repozitáře Kodi Add-ons repository. Nevím, jak to je u ATV a zda tam třeba nedošlo k nějaké změně. Např. u Windows se kdysi (do verze 17) binární addons stahovaly současně s instalací, nyní jsou už součástí základního repozitáře. Takže, buď u Matrixu a ATV instalace došlo k nějaké takové změně, nebo platí to, co jsem napsal výše, že prostě v této verzi ještě binární addons nebyly do repozitáře vloženy. Já bych se moc nedivil, kdyby to byl ten druhý důvod. Prostě to ber jako důsledek tvé netrpělivosti používat beta verzi...
 
Citovat
#5
rozumím, díky moc za vysvětlení :)
 
Citovat
#6
Kdyžtak pro ATV existuje pěkný nativní klient TvhClient
Autor doplňku iPrima (plugin.video.iprima)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)