• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matrix-nezobrazuji se fotografie
#1
Ahoj, po přechodu na Matrix se mi přestali zobrazovat všechny fotografie z fotoaparátu NIKON. Fotky z mobilu a foťáku PANASONIC se normálně zobrazují. Když pustím aplikaci X-Explore tak v ní se zobrazí všechny fotky bez problému. Mohl by někdo poradit, co s tím? Nevím si rady. addony pro editaci advancedsettings.xml mi do Matrixu nejdou nainstalovat

Ještě doplním, používám Nvidia Shield 2017.
V Matrixu pro Windows se fotky zobrazují všechny
 
Citovat
#2
V posledním nočním vydání z 26.1 (64bit) už se fotky zobrazují všechny! Super
 
Citovat
#3
Tak to jsi dopadl dobře.MĚ se po nevyžádané aktualizaci od svině jménem GOOGLE, ,,ač cizí zdroje zakázány" z Lei 18.6 aktualizoval na Matrix.A je to všechno v prdeli,nic mě tam nejde ani ty blbé české doplňky které stejně nikdo neošetřoval takže šli jenom některé na půl a některé vůbec.Ono tady sice pořád někdo píše jak jsou rozdělené a upravované,ale je to hovadina a stejně nepoznáš které jsou které,maximálně se dovíš kdy do toho někdo zasahoval naposled a to je tak všechno.A na ten matrix stejně nejdou nainstalovat.Nechápu dementy proč pořád drbou do něčeho co funguje a je vymyšleno.A to je tak se vším včetně navigací...
 Libre ELEC 8.2.1, Kodi 18 + RPi 3B  Smile
 H96 Max X2 Android 8.1 TV Box 4G+64G 4K S905X2 Quad Core WIFI USB 3.0 BT Media
 Kodi matrix 19
 
Citovat
#4
@bara vse funguje bez problemu i v matrixu, a nejedna se o zakaz cizich zdroju, ale zakaz aktualizaci v androidu, takze chyba na tve strane , takze asi tak :-)
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
#5
Seš normální?Jak může být chyba na mojí straně když jsem dostal něco co jsem si nežádal a co navíc nefunguje.To je jako bych ti hodil kámen do okna a řekl jsem ti,že tam máš mít železnou roletu,že je to tvoje chyba,že se okno rozbilo.Větší kravinu jsem neslyšel.A jestli vše funguje  bez problémů tak proč je tu tolik nepokojených příspěvků na téma  Matrix?Ono se to časem vyřeší až ti co zdrbali se chytnou za frňák,ale do té doby.... 1
 Libre ELEC 8.2.1, Kodi 18 + RPi 3B  Smile
 H96 Max X2 Android 8.1 TV Box 4G+64G 4K S905X2 Quad Core WIFI USB 3.0 BT Media
 Kodi matrix 19
 
Citovat
#6
@ bara : Vše funguje, doplňky které používám tak jedou.
Jinak doporučuji vážit slova, automatické aktualizace Google Play si řídí každý uživatel sám.
Ano, dají se vypnout ! Takže sis sám sobě hodil kámen do svého okna a ještě lépe sis sám sobě dal pěstí.
Takže tu nebreč a koukej se k tomu postavit čelem jako chlap a ne jako ubrečený fracek před hračkárnou.

Ugoos X3 Pro + Synology DS218, D216play +Synology RT2600ac
SZ nečtu!!! Ptejte se ve fóru, pomůžete ostatním.
 
Citovat
#7
@ bara ty jsi neslysel a nevidel jeste moc veci kamarade :-)
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)