• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdarma TV - GUI Android aplikace
#1
Lightbulb 
Podělím se s vámi o vzhled a chování Android aplikace Zdarma TV
poskytované placenou Číčo TV (MoTV s.r.o.). Verze 1.7.19 od MoTV.eu
-> https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-zdarm...ve-systemy
1/ První obrazovka je přehled s pořady/kanály rozdělený do:
Reklamní snímky/aktivní odkazy,
"Nejsledovanější", "Sportovní", "Pro děti", "Filmy a seriály", "Dokumenty", "Moje nahrávky", "Můj seznam".
Pod těmi nadpisy mohou ale nemusí být nabídky. Dětské jsou navíc špatně zvolené.
Dole je volba obrazovek /Home /TV /Videotéka /Nahrávky; při posunu se volba skryje.
Volbou /TV > TV Program se zobrazí časový přehled (EPG) programových nabídek s možností volby data.
"Moje nahrávky" a "Můj seznam" jsem nezkoušel, registrovat se nechystám.
2/ Volbou pořadu/kanálu se nabídne druhá obrazovka s možností Přehrát/Nahrát/Sdílet, případně namátkově volbou jiného (lze posouvat). Volil jsem jen Přehrát.
3/ Po spuštění (viz přiložené obrázky: na sejmuté obrazovce se stream nezobrazí - ani reklama, která je obvykle vložená) se pořad spustí, často s rezervou proti časování programu asi -5 a +20 minut. Proto jsem byl překvapený neočekávaným pořadem, musíte posunout na časové ose.
Spuštění je se zobrazením Kanály. Značka vpravo, kterou elektrikáři znají jako "zemění/kostra", umožní filtrování kanálů.
4/ Pak můžete zvolit Události a vidět programovou nabídku kolem právě zvoleného. Lze rolovat.
5/ Tlačítkem Nyní se dostanete na nabídku Dnes, podobně posunem šipkami < >.
Při videu lze z třítečkového menu volit další nastavení.
Video otočením zařízení na šířku zaujme celou obrazovku.

                   
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)