• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vzhľad Arctic Zephyr Reloaded a Arctic Horizon pre Matrix
#41
@forsajd
můžeš mi prosím prozradit co jsi nastavil, že ti zámek režimu zobrazení funguje?
Kde, co je "Local -or addon content?" co jsi řešil s "beatmasterrs".
V "Nastavení - Bonusy" si zapnu "Enable force views (experimental)", pod tím v řádku "Resed forced views" vidím, že jsem si pro filmy nastavil "Informace o filmu" a stejně mi toto zobrazení funguje jen na stránce, na které jsem to nastavil a ne  "Použít pro všechny filmy" jak jsem zatrhnul. Tedy funguje stejně blbě, jako jsi měl na tom tvém videu.
Nemohl bys mi prosím případně poslat tu svou zálohu nastavení z CE, kterou jsi si kopíroval do odroid N2
Windows 10 - Kodi 20
H96 max X2 - Coreelec 9.2.5 Kodi 18.9
X96 max+ - Coreelec 9.2.5 Kodi 18.9 (NAND dualboot Slimbox/CE)
X96 max+ - Coreelec 20 Matrix (NAND dualboot Slimbox/CE Matrix)
 
Citovat
#42
@RenEdi: tu mas odkaz, ale to je moje nastavenie, budes si tam vela veci sam este upravit setting plus png sc a scc a to so vytvoril v odroide ja som to kopiroal do PC 
klobuk dolu pred nim ako som ho o to poziadal do druheho dna to tam uz bolo, konecne to ide ako ma uzamkne zvlášť pre seriály zvlášť pre filmy subory a tak sa to potom i načíta čo si si zvolil, predtým to hádzalo vždy do zobrazenia zoznamu, pamätalo si len to čo si si zvolil ale ďalšie videa bolo treba znovu manuálne nastaviť zo zobrazenia zoznamu  
/LG OLED 55"/- SoundbarSamsung HW-Q990B / BOX - Dune Homatics R 4K plus/
 
Citovat
#43
Použijte novou verzi Artic Zephyr Reloaded SCC z:
https://repo.richardpodzemsky.cz
 
Citovat
#44
Zdravím

Tento skin mi vyhovuje, ale potřebuji poradit s rozdělením médiíí (a popravdě nevím, zda je to otázka skinu, nebo knihovny obecně).

Na datovém úložišti mám dva adresáře - Movies a Movies Kids. U dříve používaného PLEXu jsem na hlavní obrazovce měl obě tyto položky oddělené a dverky si automaticky spustily svou sekci a tam si pustily pohádky.

V KODI jsem oba adresáře namapoval a jako obsah uvedl "Filmy" pro nastavení scarperu. Oba adresáře se mi tedy zobrazují v menu "filmy" na hlavní stránce.

V nastavení skinu umím přidat novou položku, ale nepovedlo se mi zjistit, jak tyto média oddělím. Jde to nějak udělat a pokud ano, mohu poprosit o radu?

Děkuji
 
Citovat
#45
Ahoj, taky to takhle mám.
Musíš je oddělit pomocí "Seznam stop".
Pro každý "Seznam stop" si vytvoříš pravidla (cestu) a pak každý namapuješ zvlášť do hlavního menu, widgetů...
Mě by naopak zajímalo, jak jsi to měl v Plexu. trochu si s Plexem teď hraju a tohle nevím jak udělat..
S912 Beelink GT1 Ultimate, S905X3 X96 Max Plus, Nvidia Shield, Hisense H55U7A, TVH 4.13
 
Citovat
#46
Pro správu médií byl PLEX naprosto ideální. Bohužel, opakovaně se mi stávalo, že PLEX odmítl přehrát médium, které KODI na stejném zařízení přehrávalo. Další problém je, že za posledního půl roku dvakrát přestali klienti fungovat, díky vypršení jakéhosi certifikátu. Znamená to pak všechny maliny manuálně znovu nainstalovat, což je opruz, takže nyní zkouším KODI a až na tu správu to funguje bez větších problémů (včera jsem rozjel i sdílenou databázi, takže nyní už budu řešit jen detaily, viz můj dotaz.

Tvůj tip otestuji, ale v PLEXu tohle nebyl žádný problém. Při mapování adresářů s médii se zobrazují zdroje dle jejich názvu. Pokud jsem nastavil adresář "Filmy" a další adresář "Filmy dětské", mám automaticky dvě položky v menu
[Obrázek: image.png]
 
Citovat
#47
@Gooo: Díky, už to mám. Nevšiml jsem si, že můžu vytvořit vlastní knihovnu. Měl jsem všechny složky přidané pod knihovnou Filmy.
S912 Beelink GT1 Ultimate, S905X3 X96 Max Plus, Nvidia Shield, Hisense H55U7A, TVH 4.13
 
Citovat
#48
(13.4.2022, 14:26)lukas.v Napsal(a): Ahoj, taky to takhle mám.
Musíš je oddělit pomocí "Seznam stop".
Pro každý "Seznam stop" si vytvoříš pravidla (cestu) a pak každý namapuješ zvlášť do hlavního menu, widgetů...
Mě by naopak zajímalo, jak jsi to měl v Plexu. trochu si s Plexem teď hraju a tohle nevím jak udělat..

Aaaa to nastavuji v nastavení médií, nebo v v nastavení hlavní nabídky skinu? Povedlo se mi synchronizovat databázi médií napříč zařízeními a v advancedsettings jsem nenašel nic, co bych mohl upravit. Tedy se snažím upravovat v nastavení skinu, kde sice přidám novou položku menu, ale tím končím a vždy k ní přiřadím pouze "filmy"
 
Citovat
#49
za 1. si musíš vytvořit Seznam stop:
z hlavního menu "Videa" - "Seznamy stop" - "Nový chytrý seznam stop" - dáš název stopy (např. Filmy dětské) - Nové pravidlo - tady vybereš "Cesta obsahuje" a tam zadáš cestu (např. c:/filmydetske/)
za 2. si v nastavení skinu "vlastní domácí nabídka" - "+" přidat položku - "zvolit položku nabídky" - "knihovna videí" - "seznam stop" - a vybereš si, který chceš použít (tedy např. "Filmy dětské")

Tím si vytvoříš v hlavním menu svojí položku pro každou složku (Filmy, Filmy dětské, Seriály, Seriály dětské ...)
S912 Beelink GT1 Ultimate, S905X3 X96 Max Plus, Nvidia Shield, Hisense H55U7A, TVH 4.13
 
Citovat
#50
Rada od @lukas.v: je dobrá keď sa jedná o väčšie dieťa. Skopírujem sem ešte jedno možné riešenie v prípade menšieho dieťaťa, ktoré sme riešili tu: https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-je-mo...0#pid67870
Ja som toto riešil ďalším profilom (system/profily/pridať profil) v kodi.
V prípade, keď sa jedná už o dieťa, ktoré si vie samo pustiť rozprávku, tým zabrániš tomu, aby vošlo niekam do systému a niečo prestavilo alebo aby si púšťalo niečo iné ako rozprávky.
Druhý profil sa chová ako druhé kodi, čiže si vieš nastaviť iný výzor, jazyk, povoliť/zakázať pluginy, vytvoriť inú knižnicu, mať úplne odlišné nastavenia, než aké máš v hlavnom profile atď.. a zjednodušiť to vyslovene pre dieťa.
Keď používaš trakt, tak ti v ňom nebude aspoň ukazovať, ze si videl 200x mylittlepony 1

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#51
@playman22: jj, taky jsem to tak vlastně měl, když bylo dítě menší.
Teď to v obýváku mám pomocí playlistu a v dětském má zase namapované jenom adresáře z pohádkama
S912 Beelink GT1 Ultimate, S905X3 X96 Max Plus, Nvidia Shield, Hisense H55U7A, TVH 4.13
 
Citovat
#52
(14.4.2022, 15:05)lukas.v Napsal(a): za 1. si musíš vytvořit Seznam stop:
z hlavního menu "Videa" - "Seznamy stop" - "Nový chytrý seznam stop" - dáš název stopy (např. Filmy dětské) - Nové pravidlo - tady vybereš "Cesta obsahuje" a tam zadáš cestu (např. c:/filmydetske/)
za 2. si v nastavení skinu "vlastní domácí nabídka" - "+" přidat položku - "zvolit položku nabídky" - "knihovna videí" - "seznam stop" - a vybereš si, který chceš použít (tedy např. "Filmy dětské")

Tím si vytvoříš v hlavním menu svojí položku pro každou složku (Filmy, Filmy dětské, Seriály, Seriály dětské ...)

Pokouším se to nastavit, ale nedaří se mikrok 2. Pravidlo s cestou si nastavím, ale ve výsledku se mi nezobrazí žádné média. Funguje tento postup v případě, že mám sdílenou knihovnu MySQL databází?
 
Citovat
#53
MySQL databázi nepoužívám, ale myslím, že by to jít mělo. Když ten playlist otevřeš, tak tam média vidíš?

Takhle vypadá nastavení "Seznamu stop":
   

A takhle vypadá "seznam stop", když ho otevřu..

   
S912 Beelink GT1 Ultimate, S905X3 X96 Max Plus, Nvidia Shield, Hisense H55U7A, TVH 4.13
 
Citovat
#54
Já na konci druhého kroku, když vyberu cestu, mám ještě okno s výzvou "Přehrát - Zobrazit". Zkoušel jsem obě verze.
Pokaždé se mi vytvoří nová položka v hlavním menu, ale pokud jsem zvolil "Přehrát", tak se po kliknutí jen vypíše "Jednu nebo více položek se nepodařilo přehrát". Logické mi připadá zvolit "Zobrazit", tak mi vyskočí jen obrazovka viz screen.
[Obrázek: image.png]
 
Citovat
#55
Určitě dej volbu "Zobrazit".
Podle mě máš ale chybu někde ve vytváření toho "Seznamu stop".
Když si ten seznam stop otevřeš, tak tam nějaké položky vidíš?
Když dáváš pravidlo na tu cestu, máš tam "cesta obsahuje"?
Nemáš zapnutý nějaký filtr? (zhlédnuté, nezhlédnuté, všechny)
Máš oscrapovanou knihovnu?

   
S912 Beelink GT1 Ultimate, S905X3 X96 Max Plus, Nvidia Shield, Hisense H55U7A, TVH 4.13
 
Citovat
#56
Zdravím vás, potrebujem poradiť, ohľadom vzhľadu Arctic Zephyr Reloaded SC, tam, kde je Fanart a obrázok chcem, aby sa zobrazoval autotrailer. Kde presne v menu, to zapnem? (Je tam niečo aj po anglicky, tak možno preto nemôžem na to prísť).
 
Citovat
#57
@chobotmilan: Nefunguje autotrailer náhodou jen v určeném zobrazení nabídky filmů (flix) ?
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#58
Zdravim
Je nejaká možnosť nastaviť pri Flix zobrazení aby sa trailery spustali v CZ/SK?
V hlavnom menu spotlight idu v CZ.
Skusal som vsetko mozne ale neprisiel som na to
 
Citovat
#59
@VladisSVK: Tak to netuším ....
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#60
Super info, autor nezahálí a zahájil portaci skinu na Nexus !!

   
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)