• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aeon Nox 5: SiLVO (Matrix)
#21
@RenEdi No jasně, jako u Drive. "Zaplaťte si u prvního okénka."
 
Citovat
#22
@RenEdi: Jestli trvá ukončeni dlouho, měl bys zkontrolovat, jestli neni v Kodi nastavená nějaká neexistující síťová cesta. Jestli v doplňku nebo v manažeru. Kodi po vyčkání na odpojení to shodí natvrdo.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#23
@JiRo: a že jsem tak smělý, 
prosím, zadělám si na nějaký problém, když odstraním definice "Uspat", "Vlastní časovač", "Znovu načíst vzhled"?
Potřebuje je ANS k životu? 
Pochopitelně jsem to již zkoušel, ale neznám souvislosti ANS, stačí mi jen tvé "Vrať to tam zpět, bo budou problémy"


@meda: zkontrolovat? jak, kde, co? 
mám v X96max+ v NAND flashnuto CE 19 Matrix, v Kodi SCC a co je potřeba k užívání.
Nepoužívám knihovny, NAS . Tedy prosím, co zkontrolovat?
Windows 10 - Kodi 20
H96 max X2 - Coreelec 9.2.5 Kodi 18.9
X96 max+ - Coreelec 9.2.5 Kodi 18.9 (NAND dualboot Slimbox/CE)
X96 max+ - Coreelec 20 Matrix (NAND dualboot Slimbox/CE Matrix)
 
Citovat
#24
Ahoj JiRo,
Dalo by sa do Aeon nox silvo dorobiť aby na widgetoch bola hviezdička s hodnotením
ako bolo u skinu estuary stream cinema? Bolo by to veľmi komplikované?
Mecool KII pro S905D, CoreELEC 9.0.1
 
Citovat
#25
@RenEdi Klidně to odstraň, ANS to k životu nepotřebuje, problémy nebudou.
 
Citovat
#26
@RenEdi: Třeba jestli nejsou v Kodi Soborovy manažer neexistující cesty k repozitářům a v SCC cesty k uložení videí.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#27
@j.jusko Tak udělat lze všechno, ale i posouzení, jak moc by to bylo komplikované, není úplně jednoduchá práce. Tohle ti s klidným svědomím slíbit nemohu.
 
Citovat
#28
Tak ak je pre teba tazke to vobec posúdiť tak to bude asi komplikovane dosť. Vdaka za odpoveď.
Mecool KII pro S905D, CoreELEC 9.0.1
 
Citovat
#29
@RenEdi Zkusil jsem ty dva restarty, Kodi a celého boxu, upravit. Mělo by to po zadání vypsat notifikace "RESTART" a "RESTART Kodi". Tak to vyzkoušej.
Kód:
<control type="button" id="19">
<description>Kodi Restart button</description>
<width>510</width>
<height>60</height>
<textcolor>grey2</textcolor>
<focusedcolor>white</focusedcolor>
<textwidth>435</textwidth>
<textoffsetx>45</textoffsetx>
<texturefocus colordiffuse="$VAR[HighlightBarColor]" border="35,2,35,2">button_shutdown_focus.png</texturefocus>
<texturenofocus border="35,2,35,2">button_shutdown_nofocus.png</texturenofocus>
<onclick>Notification(RESTART,Kodi,2000)</onclick>
<onclick>dialog.close(all,true)</onclick>
<onclick>AlarmClock(Restart,RestartApp,00:01,silent)</onclick>
<visible>System.Platform.Linux | System.Platform.Windows</visible>
<font>font14</font>
<label>$LOCALIZE[13013] Kodi</label>
</control>
<control type="button" id="9">
<description>Reboot button</description>
<width>510</width>
<height>60</height>
<textcolor>grey2</textcolor>
<focusedcolor>white</focusedcolor>
<textwidth>435</textwidth>
<textoffsetx>45</textoffsetx>
<texturefocus colordiffuse="$VAR[HighlightBarColor]" border="35,2,35,2">button_shutdown_focus.png</texturefocus>
<texturenofocus border="35,2,35,2">button_shutdown_nofocus.png</texturenofocus>
<onclick>Notification(RESTART,,2000)</onclick>
<onclick>dialog.close(all,true)</onclick>
<onclick>AlarmClock(Restart,Reset(),00:01,silent)</onclick>
<visible>System.CanReboot</visible>
<font>font14</font>
<label>13013</label>
</control>
 
Citovat
#30
(15.3.2021, 13:00)JiRo Napsal(a): @j.jusko Tak udělat lze všechno, ale i posouzení, jak moc by to bylo komplikované, není úplně jednoduchá práce. Tohle ti s klidným svědomím slíbit nemohu.
Ahoj, vedel by si mi prosim teda aspoň poradiť ako dostať do zobrazenia Fanart list žaner filmu. Ak som spravne pochopil tak treba upraviť subor view_602FanartList.xml porovnaval som ho s View_50_List.xml ale bohužiaľ to asi nedám.
Neviem či máš tento skin nainštalovaný a samozrejme ťa nechcem obzerať o čas ale ak by si nahodou mal chuť budem ti vďačný.
Mecool KII pro S905D, CoreELEC 9.0.1
 
Citovat
#31
@j.jusko Ono se to těžko hledá, protože některé infromace se do definice skinu dostávají přes vnitřní dopočty (definice ve Variables.xml). Aby to fungovalo pořádně za všech okolností, chtělo by to asi hlubší analýzu. Zatím tedy jen rychlé řešení. Upravil jsme soubor View_602_FanartList.xml a úpravy okomentoval stylem <!-- EASY ...>. Soubor přikládám ke stažení, úpravy v něm podle komentářů najdeš. Tak Tě to třeba nakopne k dalším pokusům.

Vyzálohuj si původní soubor, ten upravený nakopíruj a načti znova skin nebo restartuj Kodi.


Přiložené soubory
.xml   View_602_FanartList.xml (Velikost: 30,83 KB / Stažení: 94)
 
Citovat
#32
Ďakujem pekne vyskúšam.

Tak som to skúsil a je to ok. Trochu som si upravil formátovanie aby to nebolo tak rozťahané ale trochu hustejšie a upravil ten pásik ktrorý označuje navolený riadok. Veľmi mi pomohlo že si okomentoval dané riadky. Nikdy som nič neprogramoval tak som to riešil intuitívne pokus omyl.
ešte raz ti ďakujem. Vedel by si mi  odporučiť nejaky link kde by som si vedel pozrieť základy úprav skinov? Možno by som san niečo priučil.
Mecool KII pro S905D, CoreELEC 9.0.1
 
Citovat
#33
@j.jusko Tohle je skinnerská bible. Tam je vše. A nejvíce pak ve Skinning manual. Dobrou zábavu. 1
 
Citovat
#34
Som tu s novou otázkou. Skusil som si pridať filmy zo stream cinema do kniznice aby som vedel vyberať filmy podla herca a podobne. Otazka znie ked vojdem do filmov a dam podla názvu či je nejaka možnosť aby boli potriedene podla písmen A, B, C...., a takisto ci si viem vytvoriť nejako kniznicu kde budu napriklad dabovane novinky ako je to v plugine? Dokážem tiez dostať do nazvu zvukovú stopu ako to je priamo v doplnku? Alebo aspon do popisu.
Mecool KII pro S905D, CoreELEC 9.0.1
 
Citovat
#35
Prosím, zkoušeli jste někdo tento skin rozchodit na android tabletu? Na forum.kodi.tv ten problém zmiňují jen jsem nepochopit řešení. Po instalaci ANS i Aeon Tajo se rovnou spustí, ale menu vytuhne jen volba "Filmy" a nedá se použít cokoli z menu. 

Rád bych případně zůstal u Kodi18.9 a v něm tento skin, ale stačí aby někdo z mladých uživatelů tohoto tabletu, dal aktualizovat i Kodi a veškerá práce s nastavením ANS je pryč. Titanium Backup umí odpojit aplikaci od Google Play, ale je třeba ROOT, což zase tablet nemá

Zkoušel jsem Ambler, ale zbytečně moc nastavení (navíc anglicky), nějak jsem se nedokázal dopracovat k náhradě ANS.
Windows 10 - Kodi 20
H96 max X2 - Coreelec 9.2.5 Kodi 18.9
X96 max+ - Coreelec 9.2.5 Kodi 18.9 (NAND dualboot Slimbox/CE)
X96 max+ - Coreelec 20 Matrix (NAND dualboot Slimbox/CE Matrix)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)