• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sekce pro nováčky
#21
@LadaN: Rovnocenně bys mohl ve wiki k "veřejnoprávnímu" doplňku iVysilani - Česká televize uvést i doplněk ČRo https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-cro.
Stejně jako iVysilani má odkazy do archívu (třídění, můžeš si ale vybrat preferované do Oblíbené pořady v doplňku, sledovat novinky) a k tomu doplňkově i živé vysílání (můžeš potlačit zobrazení nezajímavých stanic).
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#22
@meda: Ta úroveň nadpisu mi ulítla. Díky, opraveno.
Dle mého by si každý CS/SK doplněk zasloužil wiki podstránku v duchu Kodi Wiki. To by si měli říct vývojáři, jak jim co (ne)vyhovuje a kde je kompromis mezi pracností a uživatelskou informační hodnotou.
 
Citovat
#23
@LadaN: Já jsem psal o úrovni nadpisu? Proti nadpisům jsem neměl vůbec nic, to jsme si neporozuměli.
Psal jsem o tom, že ti chybí zmínka o doplňku ČRo. (Doplněk ČRo a ČRo live jsou dva s odlišnou filosofií.)
 
Citovat
#24
Těší mě, že můj doplněk ČRo Live se objevil (jako příklad) ve wiki.
Citace:Na rozdíl od zde uvedeného příkladu autor doporučuje místo doplňku IPTV Simple Client (PVR klienta) sáhnout po IPTV Merge, který umožňuje kombinovat více zdrojů playlistů a EPG souborů.
Avšak (výše citovaný) doprovodný text je značně nepřesný.
Doplněk POTŘEBUJE pro svoji činnost IPTV Simple Clienta. Bez něj nic poslouchat nepůjde a nebude dostupný program rozhlasových stanic (EPG).
Naopak - doplněk IPTV Merge vůbec nezbytný není.
Jeho použití je však doporučeno z jednoduchého důvodu. Ve většině případů uživatel už IPTV Simple Clienta používá - zejména pro sledování televize. Pokud chce Simple Clienta využít TAKÉ k poslechu rádia, potřebuje nějaké řešení pro slučování playlistů a EPG z více zdrojů (IPTV Simple Client má omezení - umožňuje pracovat jen s jedním zdrojem). Doplněk IPTV Merge je ale jen jedním z možných způsobů.
 
Citovat
#25
@LadaN: Chci tě upozornit na odkaz v úvodu wiki, kde se mluví o fóru (měl by vést na úvodní stránku), ale vede na téma o repozitáři.
"...a čerpá především z postřehů komunitního webfóra XBMC-Kodi.cz."
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)