• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 18.9 mizející čeština
#1
Zdravím všechny, jsem nešťastný z problémů, který nedokážu vyřešit a ani jsem nic k tomu nenašel. Provozují kodi 18.9 na krabičce beelink ultimate s doplňkem sledovanitv a netflixem. Nemám to přesně vypozorovane ale zhruba co týden se stane že zmizí čeština (nezobrazuje se v regional, po vymazání dat se tam zase objeví a jde zvolit) vše je v angličtině a nejsou tam moje instalované doplňky. Musím vymazat data aplikace a následně vše nastavit znovu. Je to vážně dost otravné. Zkoušel jsem verzi 19 ale tam není doplněk sledovanitv. Nemáte někdo nějaký nápad co s tím? Nebo jestli jde zazalohovat si konfiguraci a jen to někde přepsat konfigurak a po restartu aby to fungovalo? Díky za radu.
 
Citovat
#2
@Paja0075 Jedna z příčin by mohlo být málo místa na médiu, kam si instaluješ Kodi a kde má Kodi Home adresář.
 
Citovat
#3
Díky za reakci. Díval jsem se je tam 32 gb sdílený prostor z toho je 22gb volné místo. Napadá tě ještě něco čím by to mohlo být? Děkuji

Mám pocit že se to vždy stane když není k dispozici internet. Občas mi to vypadne a stalo se to zrovna teď. Ale dle mého to přece na to nemůže mít vliv nebo ANO?
 
Citovat
#4
Suvis s pripojením pamäťového zariadenia tam nebude? Ak máš pripojené niečo cez usb alebo nemáš nič po zapnutí sa to ako správa? Podobné ako popisuješ je to s KODI v Enigme.
https://digitalne.ellano.sk/forum/uclan-...sb-problem
KODI 16,1 v Amiko Alien A3 Combo
KODI 18,3v OPENBOX as4k ci
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)