• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak nejlépe začít?
#1
Ahoj,

měl jsem Evolveo H8, kde jsem z flashky zprovoznil LibreElec s Kodi. Vše krásně fungovalo asi tři roky a ejhle, najednou centrum udělalo pá pá a já musel řešit náhradu. Pořídil jsem Evolveo C4, které mi podle popisu na Alze přišlo jako nejlepší volba. Nejspíš jsem se spletl, nevím.

Každopádně po narození dítěte mi evidentně vypl mozek a já nejsem schopen tam dostat ani LibreElec ani to jakkoliv donutit bootovat z flashky či cokoliv jiného.

Snažil jsem procházet místní návody, ale zdá se, že Evolveo se zde netěší přílišné oblibě. Můj dotaz, či spíše prosba, tedy zní - můžete mě někdo nasměrovat jak postupovat anebo doporučit jiný box (ne rapsberry), který dokáže i absolutní dement zprovoznit do provozuschopné podoby?

(Mj. mi jde o to, že mám dva velké externí disk s NTFS - ano, ano, vím - které mi Android nenačte; v LibreElec jsem s tím problém neměl.)
 
Citovat
#2
Evolveo 4by mělo mít. Ch. 1ipset s905x3 a gigovou siťovku, takže Coreelec ti tam pojede.

vic info zde

https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-evolv...id-9-0-pie
 
Citovat
#3
Díky, vyzkouším!
 
Citovat
#4
Zaujímavé, že ti nenačíta externý disk.. mám 8TB seagate a zatiaľ s ním nemal žiadny box problém.. jediný trochu problém je s právami na zápis naň, ale aj to ide vyriešiť

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)