• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TESLA MediaBox XA400
#1
TESLA MediaBox XA400

LINK VÝROBCE: 
Kód:
https://eshop.tesla-electronics.eu/multimedialni-centra/tesla-mediabox-xa400-uhd-multimedialni-prehravac-s-android-tv/?utm_source=Parabola.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=XA400

RECENZE:
Kód:
https://www.parabola.cz/clanky/7123/tesla-mediabox-xa400-vyborne-multimedialni-centrum-s-androidem-tv-10/

Vlastní zkušenosti doplním během týdne.
Přecházím z Raspberry Pi 3 (libreelec), takže to budou spíše kladné ohlasy (4K, výkon, systém,...)

ZKUŠENOSTI (budu doplňovat):

Výkon systému, plynulost systému:
- jak jsem psal, přecházím z Raspberry Pi 3, tzn. za mě výrazně rychlejší odezvy, plynulost systému, běh systému
- běh systému ve 4K (pokud podporuje TV) - identifikuje krabička

- KODI - instalace a běh v pořádku (SC2) - běží v max. rozlišení 1080p
- youtube - bez problémů
- NHL App - bez problémů
- Spotify - bez problémů

... zatím jsem nenašel vážnější problém, jen mi trochu vadí, že není možné vypnout vynucování HDR (krabička ho sama vnutí, moje tv LG 43UJ634V ho neumí efektivně vypínat pro vstup - pokud by někdo věděl, budu rád).
Tesla Mediabox XA400 / AndroidTV 11
Raspberry Pi 3 / LibreElec / BerryBoot
 
Citovat
#2
Ako do TESLA XA400 nainštalovať COREelec? Mám ho na SDkarte, ale neviem, ako resetovať mediabox aby sa bootoval z SD. Na starej TESLA 900 to išlo cez reset tlačítko, tu nič také nie je?
 
Citovat
#3
Asi tu není dost majitelů.
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-tesla-xa400-coreelec
 
Citovat
#4
Na certifikovaný box s Androidtv CoreELEC nejde (zamknutý bootloader).
 
Citovat
#5
ahojky, můžu prosím dotaz?..  krabičce jsem měla kodi leia a ted se mi aktualizovala na nexus, ale píše mi to, že tenhle doplněk není podporován touto verzí kodi. nevím co s tím dál. nejde mi aktualizovat strem, no vlastně vubec nic. zkusila jsem i odinstalaci a nainstalovat znova a pořád to samé. může mi prosím někdo poradit, jak to předělat, aby to bylo v souladu s kodi, která je v krabičce,?. 
moc děkuju
 
Citovat
#6
@zuzanecka101286: Začni tím, že napíšeš o jaký nekompatibilní doplněk se jedná. Obecně Nexus je od Leii diametrálně odlišný, takže těch nefunkčních doplňků zřejmě bude víc.
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#7
Nazdar, mam na uzivatelov tohoto boxu par otazok.
1. Pouzivate niekto skylink? Beha to z odstupom casu OK? Predpokladam, ze ano.
2. Ak niekto ma skusenost, beha Kodi na tomto boxe svizne a bez vaznych limitacii oproti Libreelec na RPi 3B+?
3. AFR - malo by byt implementovane od verzie Google TV 12, coho neviem ci sa tento box docka a aj keby ano, tak nie je iste ze AFR tu bude implementovane. Ako vam bezia napr. 23.976, resp 24 fps videa z ext. media?
4. Zachytil som sum, ze pri dlhsom behu bez vypnutia/restartu (pribl. aspon tyzden) zariadenie zamrzne/zatuhne a je potrebny restart. Mozete to niekto potvrdit alebo vyvratit?
 
Citovat
#8
Mám tento box XA400 asi od 15.5.2022.Po instalaci jsem zapnul a jede stále.Žádné problémy,nebo sekání,zamrzání nenastaly.Jedná se o klasickou android box,takže cokoliv lze nainstalovat z obchodu play,který je již předinstalovaný.Mám instalovaný KODI,na TV používám KUKI.Je možné nainstalovat cokoliv co se nachází na obchod play.Používám ve spojení z TV Sony,do které nelze instalovat bez boxu nic.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)