• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 1.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vodafone TV přes Kodi
#1
Ahoj, je nějaká možnost sledovat Vodafone TV přes Kodi ? Jejich android aplikace běží jen na mobilu, v mojí JVC android televizi mám Kodi . Aplikace aandroid v TV nefunguje. Dále mám X96 Air , kda mám také Kodi.
Díky za reakci.
 
Citovat
#2
@josfiala: Vodafone TV se dá sledovat již přes web prohlížeč ovšem já u nich nemám účet tudíž nemůžu ověřit zda by to nějak šlo udělat.
VPS TVH, Webgrab... Server > Odroid-N2 Coreelec (Tvheadend client)
 
Citovat
#3
jen na PC - Windows, pak na mobilu /tabletu./ V android boxech včetně androidTV ani ťuk. Ani prohlížeč, ani appka nejedou.
 
Citovat
#4
Dnes vyšla aplikace pro Android TV, takže by snad možnost do budocna mohla konečně být.
 
Citovat
#5
Dobrý den.Je nějaká možnost dostat Vodafone tv do Kodi nebo do 
tv boxu A5X Max? Android 8.1
 
Citovat
#6
@Bobina66: Do KODI ne a do toho Android boxu možná, ale záleží na tom, jakou úroveň DRM ochrany podporuje. Více se dočteš na techforum.cz, kde je tento problém detailně probírán.
 
Citovat
#7
@Radek_Kovacik Tam se řeší problémy 2 roky a více staré stejně podobně jako ty, který reaguješ na komentář z dubna minulého roku. Mají normálně aplikaci, kterou do boxu narve

 
Citovat
#8
@predator.1: Že je ten příspěvek, na který jsem odpovídal, rok starý, jsem si nevšiml, ale aspoň to někomu dalšímu může pomoci, protože ten problém, co se řeší na techfóru, je stále aktuální.
Ještě bych dodal, že podle všech informací, co jsem tak různě zjistil, bude asi dál aktuální i pro další poskytovatele IPTV, kteří se nejspíše v blízké budoucnosti rozhodnou své streamy chránit podobným způsobem.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)