• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sledovani O2TV (nejede v HD)
#1
Ahoj, mám nastavený doplněk Sledovani O2TV pomocí PVR Simple Clientu a vše jede správně, až na rozlišení, to mám na všech kanálech pouze v rozliseni 960x540. Nevíte někdo prosím jak docílit toho, aby kanály co jsou v HD jeli v 1080p/1080i? Ještě poznatek... Když pustím kanál přímo přes doplněk, tak vše jede v HD.
O2 TV Box (Android 10) [Kodi Matrix] , Evolveo M4 Box x64 (CoreELEC), Android Box DI-WAY HK1 x64 (CoreELEC) ,Chromecast 4 (4K) Google TV
 
Citovat
#2
v repozitáři je verze 2.4.9, kde lze v nastavení na záložce IPTV Simple Client vypnout vynucení MPEG-DASH u živého vysílání...
 
Citovat
#3
@Andrew88cz:  doporučuju to psát přímo do vlákna k doplňku. Jak napsal @kodiman v poslední verzi lze vynucení MPEG-DASH v IPTV Simple Clientovi vypnout (Vynutit použití MPEG-DASH u živého vysílání na záložce IPTV Simple Client). S HLS se pak vybere stream podle nastavené kvality přimo v dopňku. U MPEG-DASH to lze ovlivnit nastavením např. nastavením minimální bitrate v InputStream Adaptive.
 
Citovat
#4
omlouvám se, já to do doplňku napsat chtěl, ale psal jsem to na mobilu a nikde jsem ho nedohledal. Příště budu líp koukat. Každopádně díky moc za rady, až budu doma, tak zkusím tu jinou verzi.
O2 TV Box (Android 10) [Kodi Matrix] , Evolveo M4 Box x64 (CoreELEC), Android Box DI-WAY HK1 x64 (CoreELEC) ,Chromecast 4 (4K) Google TV
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)