• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zvuk KODI LibreElec Raspberry
#1
Poradí někdo jak nastavit zvuk v KODI LibreElec na Raspberry? Mám takový problém že když pustím stream nějakého filmu tak většinou jsou dialogy méně nahlas než hudba a nebo zvukové efekty (jestli jsem to dobře popsal). Zvuk obecně mám přímo v KODI na max. Myslím tím ten dialog když použiji +vol. na ovladači. Omlouvám se za noob dotaz ale moc se v tom systému neorientuji. Používám Raspberry 3 a Libreelec 9.2.8. Nebo si mám spíš zajít na ušní  6 ? Díky
 
Citovat
#2
@_michal: Pokud používáš jen přes TV, tak - systém/ systém/ zvuk. Výstup HDMI, počet kanálů 2.0, vypnout průchod.
 
Citovat
#3
Ten průchod mám podle mě vypnutý viz. foto jak to mám nastavené v KODI
Používám v TV přes HDMI


Přiložené soubory Miniatury
       
 
Citovat
#4
@_michal: Pokud to máš takto nastavený, box restartován, tak chyba bude v TV. Máš tam asi nastaven nějaký pseudoprostorový režim. Jo, tu hlasitost v KODI stáhni tak na půlku.
 
Citovat
#5
Zvýšit úroveň středového kanálu, viz: http://elem.wz.cz/play.htm
 
Citovat
#6
Thumbs Up 
tak pomohlo to zesílení středového kanálu a dialogy už slyším dobře. měl jsem to celé nějak rozhozené. díky
 
Citovat
#7
Vše je OK ale občas hodnoty co jsem nastavil musím zadat znovu. Po nějaké době, nevím co je příčinou se nastavení ztratí i když potvrdím že chci nastavit pro všechna media.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)