• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uz nevim kam a komu napsat, tak snad tady.
#1
Dobry den, rad bych se zeptal, jestli ma někdo podobnou zkusenost a prisel na reseni. Nainstaloval jsem si do TV aplikaci KODI. Aplikace chodi a neni sni problem. Problem nastal u aplikace T-Mobil TV GO kde asi po 2-3min pouzivani me to s te aplikace vyhodi. Tento problem nastal pri instalaci a pouzivani KODI. Umí někdo pomoct? Kdy dam TV do tovarniho nastaveni, naistaluji T-Mobil TV GO a nenainstaluji KODI, tak funguje. Predem vsem diky za radu.

Jinak uplne stejny problem je i u aplikace sledovanitv.cz a napriklad u NETFLIXU vse chodi.
 
Citovat
#2
@KubajzW12 Nemám TV Android, takže jen odhaduji...
Philips 55pus7956-12
Že Kodi zabere tolik paměti, že některé další aplikace po jejím zaplnění svou vlastní činností zhavarují.
Vyzkoušej nainstalovat do Kodi nějakou aplikaci, která vždy před jeho ukončením uklidí (vymaže nepotřebné soubory).
EDIT: Tohle asi není úplně ono: https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-kodi-...7#pid99797
‐‐‐‐-----------
Jinak jedině Kodi na samostatné krabičce.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#3
To jsem si myslel taky, bohužel to děla i když nepustím Kodi, třeba druhy den. Undecided
 
Citovat
#4
Kabel nebo wifi?
 
Citovat
#5
Kabel
 
Citovat
#6
(02.12.2022, 12:31)KubajzW12 Napsal(a): ...to děla i když nepustím Kodi, třeba druhy den. Undecided
Jako že nová čistá instalace Kodi, ale nikdy nespuštěné - druhý den aplikace T-Mobil TV GO a ta další padá..?

Podle mne slabý HW televize.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#7
Televize je 3mesice stará a dve aplikace by snad mela zvládnout. T-Mobile jde do chvíle, než poprvé otevřu aplikaci Kodi, samotna instalace navadi.
 
Citovat
#8
Furt ale nevíme co je to za TV ?
Značka a typ by pomohl.
Jestli je to TCL tak to sem ani nepiš, měl jsem ji a hned co jsem ji vybalil a otestoval tak jsem ji jel vrátit.
V Kodi neutáhla ani SledovaniTV doplněk.
Teď na Sony Bravia s Kodi nemám problém s ničím.
Vše co popisuješ souvisí s pamětí TV a pokud v Nastavení —> Aplikace spuštěné aplikace vynuceně zastavíš tak se Kodi a následně spuštěné nativní TV aplikace chovají jak ?
Stejně ?
Pak ta TV nemá dostatek operační paměti a neutáhne to. Pak jak je zmíněno výš pořešit to boxem s ATV OS.

Ugoos X3 Pro + Synology DS218, D216play +Synology RT2600ac
SZ nečtu!!! Ptejte se ve fóru, pomůžete ostatním.
 
Citovat
#9
@beitlj: Zřejmě má Philipse https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-tv-ph...obil-tv-go.

@KubajzW12: Pokud ti to AndroidTV někde neřekne sám, nainstaluj a spusť Kodi, v Systemu najdi Systémové informace a tam si zjisti, kolik má paměti RAM celkem a kolik z toho je obsazených.
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#10
Info o HW jsou tady asi uprostřed
https://www.philips.cz/c-p/55PUS7956_12/...em-android
RAM nevím, fleš uložiště 8GB.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#11
@meda: Flash jasně. To jsem si našel. Ale právě o tu RAM asi půjde. Kolik zbývá volné, když se do ní všechno natáhne. Jestli se to potom nezadusí. Nevím, jak s ní systém hospodaří.
X96max plus 4/32 + CE 21 RC2 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
#12
@jkmh: Jenže píše, že stači Kodi pouze instalovat a nespustit - a už přijde problém.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#13
@meda : On píše něco jiného. Že Kodi instaloval a spustil a pak se mu to začalo ehm s*át tak že TM TV Go ho po spuštění vyhodí.
Jak jsem psal ať zkusí ukončit spuštěné aplikace vynuceně a zkusí nastartovat jen Kodi.
Ale podle všeho to vypadá na slabý HW TV.
3GB RAM mají Philips TV od 25kKč výš. Tuhle tipuji tak na 1GB RAM.
Přesně takto se choval můj první box X96mini s 1GB RAM.

Ugoos X3 Pro + Synology DS218, D216play +Synology RT2600ac
SZ nečtu!!! Ptejte se ve fóru, pomůžete ostatním.
 
Citovat
#14
@beitlj - Já jsem tak uvažoval o této odpovědi.
(02.12.2022, 12:31)KubajzW12 Napsal(a): To jsem si myslel taky, bohužel to děla i když nepustím Kodi, třeba druhy den. Undecided
Že to nedělá obsazením RAMky ale svou instalací v úložišti.
Prostě ta TV asi neposkytuje dost prostoru "náročným" aplikacím, které si rozšiřují vlastní odkladiště.
A píše, že mu pak padají T-Mobil TV GO a sledovaniTV.cz
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#15
@meda : Tak to jsem přehlédl a asi to bude tak jak píšeš.
Prostě to skončí tím že si k TV koupí Kodi krabičku 4GB RAM/64GB HDD a bude mít pokoj.
Prostě z VW Brouka Porsche 911 neuděláš i když mají stejného “otce”.
Panasonic TV s Android TV OS pro Kodi optimum je 8xx řada s 3GB RAM. Tím nechci tvrdit že to bude stačit. Chipsety pro TV nejsou stavěné na trvalý chod Kodi protože ledva utáhnou spuštěné 3 TV nativní aplikace.
Prostě jim za chvilku přeteče bufer a začne padat Android v nich.
Vidím to na naší Sony Bravia. Kodi šlo pryč a z5 jsem připojil rodičům X96Max 4/64GB se Slimbox ROM na Kodi které se spouští hned po startu boxu aby měli přístup k doplňkům které využívají.

Ugoos X3 Pro + Synology DS218, D216play +Synology RT2600ac
SZ nečtu!!! Ptejte se ve fóru, pomůžete ostatním.
 
Citovat
#16
Sem moc dekuji za rady a postrehy, asi opravdu pujde o slaby HW TV. Poresim novou a snad to půjde. :)
 
Citovat
#17
@KubajzW12 - No nevím, zklamání z nové TV je dražší než zklamání z Android boxu. Ten sice dá práci připravit pro Kodi ale vyjde nasobně levněji.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
#18
@meda: podľa mňa nerieš Big Grin tiež som sa už ľuďom toľko navysvetloval, prečo je box lepší, ale oni chcú mať silou mocou android priamo v tv aj napriek vyššej cene a slabšiemu HW (slabý výkon, málo ram, malá pamäť, rôzne obmedzenia) oproti výkonu boxu.
Čo som zatiaľ nepochopil, že prečo im vadí krabička schovaná niekde za tv, keď im roky nevadili videorekordér, dvd prehrávač, domáce kino, stb atď..

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#19
jj, o strastech a nevýhodách AIO (ve všech odvětvích) se musí holt přesvědčit každý sám na vlastní "kůži", jinak neuvěří ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)