• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Creative BT-W4 Smart Bluetooth® 5.2 Audio Transmitter
#1
Information 
Potřebuji o chlup lepší (kvalitnější) zvukovou konektivitu k BT reproduktorům (Edifier R1700BTs) než z klasického BT adaptéru. Vše funguje, ale občas dojde k výpadku zvuku přenášeného z PC které je pod repro-sestavou. Drátové připojení neřeším, potřebuji aktuálně bezdrátové. Vsadil jsem tedy na novinku (vydání v lednu 2023) Creative BT-W4.
Dle recenzí předchozího modelu se nejedná o špatný kousek vyhrazený čistě pro zvuk, snad pomůže. Cena v promo přímo od Creative je cca 1100,-Kč s poštovným cca 1200,-Kč. Zařízení půjde z Holandska v průběhu ledna, platba přes PayPal (možné i karty).
Repro Edifier R1700BTs podporu kodeků má → Bluetooth V5.0 with Qualcomm aptX HD, uvidíme jak to bude hrát, pokud máte někdo nějakou zkušenost s BT-W3 podělte se.

[Obrázek: Creative-BT-W4-set.jpg?quality=50&strip=all&w=1200]

→ Creative BT-W4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#2
BT-W4 je doma, dokonce s předstihem ... v obchodech ještě tuším není. Zvuk pro mě jako hudebního "hlušce" je jak po drátu tak přes BT nerozeznatelný, žádný šum/praskání/výpadky či cokoliv jiného ... Veškeré parametry poslechu (basy, výšky, středy) totožné s ne-BT připojením, nezaznamenal jsem slyšitelný rozdíl ani při testu volume +-.
Párování bez problémů, zapojení do USB-C i do klasického USB 3.0, bezproblémový dosah nevím - zkoušeno na cca 2-3m.

   

[Obrázek: rVZtxfy.jpg]
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#3
A jaký byl tvůj dosavadní klasický BT adaptér?
Já pro BT sluchátka u PC používám k naprosté spokojenosti TP-Link UB500.
Záleží, pravda, na okolním zarušení, pak se může výměna osvědčit.
 
Citovat
#4
Před nějakým časem jsem stran audia používal TP-LINK HA100, po upgrade pracovny jsem jej daroval. V současné době je na běžné využití bluetooth dongle od Orica od něhož jsem ani neočekával nějaké zázraky a v PC je hlavně stran dynamického zámku u OS (+volání).
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)