• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android box pomalé načítání u sosáče
#1
Ahoj, po aktualizaci kodi z verze 17 na verzi 19.3 se mi značně zpomalilo načítání seznamu filmů v doplňku sosáč (i více než 30 sekund) Čím více filmů je v seznamu tím je pomalejší zobrazení.
Provedl jsem znovu čistou instalaci kodi a znovu nahrání repozitáře ale nepomohlo. Mám box s procesorem Amlogic S905L Quad Core  a RAM 4Gb. Android verzi 9. Pokud si pustím kodi 19.5 v PC na WIN tak vše běží svižně. Bude to slabým výkonem boxíku? Máte nějaký tip na rychlejší box?
Dík
 
Citovat
#2
Odpovím si sám, na telefonu s androidem to běží svižně takže to bude problém ve výkonu android boxu.
 
Citovat
#3
Tu máš porovnanie tvojho procesoru s S905x3, ktorý je veľmi obľúbený (tiež mám) a pod ktorého výkon by som nikomu nič neoporúčal
https://gadgetversus.com/processor/amlog...ic-s905x3/

Ak má sosac podporu, skús im napísať.. možno by to vedeli optimalizovať
Prípadne keď nepoužívaš ostatné výhody androidu, tak sa poobzerať po možnosti libreelec/coreelec
Pri doplnku SCC bol presný opak, tam na androide rýchlejšie načítavalo, než na coreelec, pritom coreelec má vo všetkom lepší výkon než android

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
#4
jako chceš říct , že na android box lze dát libreelec? To je pak potřeba změnit nějak bootloader? To už tam pak android nebude? Mám to víceméně pouze na kodi, takže cesta by to byla.... :-)
 
Citovat
#5
*elec ide nabootovať z USB alebo SD/microSD, čiže android v boxe zostane nedotknutý. Len si zisti, či je na tvoj box táto možnosť. Problémy robí uzavretý bootloader alebo nepodporovaný procesor.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)