• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multimediální centrum a Kodi
#1
Zdravím , nainstaloval jsem tchánovy kodi a nastavil sosáč podle návodu + IP tv a je z toho unešený já kodi přímo provozuji na Android TV sony. 

Je z toho tak nadšený , že si chce koupit Malou krabičku k TV MXQ Pro našel jsem zde nějaké příspěvky o tom , ale aj tak se zeptám , funguje ta věc normálně ? Jedná se nám hlavně o Kodi (sosáč, IP tv) a další programy a vychytávky jsou spíš až takový bonus , všiml jsem si že je několik verzí a jestli by zde doporučil někdo jakou pokud ji má taky :-). 

Popřípadně je nějaká jinší varianta do 3 tis ? 

Moc Vám děkuji. 

Pojedeto na klasické starší Plazmě.
 
Citovat
#2
Raspberry Pi 2/3. Nejvíc muziky za minimum peněz. Provozuju na plazmě sam 50", stačí jedno DO přes HDMI-CEC
65XH9096 * Dinobot 4K+ + PS50B650
 
Citovat
#3
MXQ Pro 4k je dobrá krabička pro nenáročné použití. Tomu ostatně odpovídá i cena. V Číně lze sehnat za ~30USD. Na Sosáč bez databáze úplně postačuje. Několik kousků je v rodině a naprostá spokojenost.  Takže je to klasické "za málo peněz hodně muziky"
 
Citovat
#4
Cinda: Co to prosim znamena "Na Sosac bez databaze postacuje" Nastavim v krabicce i sitovej disk?
Diky
 
Citovat
#5
Bylo to myšleno tak, ze celková velikost úložiště je 8GB z toho volných asi 4GB. Do tohoto místa se oscrapovana databáze proste nevejde. Všechny filmy a seriály na Sosaci zaberou asi 8GB. Samozřejmě síťový disk v krabičce nastavis.


Jsem uživatel používající iPhone , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.
 
Citovat
#6
Dekuji za info. Pouzivam to v tabletu a bez databaze to jde take..

Jsem uživatel používající GT-I9505 , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)