06.5.2025, 10:18
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 06.5.2025, 10:25 uživatelem JiRo.
Důvod úpravy: Překlepy
)
@karci78: Já skutečně nerozumím tomu, proč ti tolik vadí, mít soubory strm vložené do knihovny Kodi. Děláme to tak všichni a je to pro Kodi zcela přirozený způsob. Ostatně proto byly ty strm soubor, jako propojení mezi directurl nebo plugin odkazy a knihovnou, vytvořeny. Já to osobně (a nebudu sám) pokládam za velkou přednost a výhodu Kodi, že takhle umí sjednotit fyzické zdroje i nepřímé odkazy na ně a vložit je bez ohledu na typ zdroje do knihovny.
Zdůvodnění "je otázne ako dlho vydržia a ked náhodou vypnu vyhladávanie..." taky úplně nerozumím.
@JanoHD: Nechápu, proč pro tohle vymýšlet nějaké extra řešení, když Kodi tohle umí v rámci svých nativních funkcí.
Zdůvodnění "je otázne ako dlho vydržia a ked náhodou vypnu vyhladávanie..." taky úplně nerozumím.
- pokud ten soubor, na který máš v strm souboru directurl odkaz, zmizí, tak ti prostě Kodi oznámí, že danou položku nejde přehrát. Pak stačí ten soubor strm z adresáře smazat a dát rescan databáze nebo spusi její čištění. Předpokládám, že ty soubory strm máš ve vyhrazeném adresáři, takže můžeš dát rescan jenom na tuto část knihovny, takže proběhne relativně rychle.
- pokud jen vypnou vyhledávání, tak ty direcurl zůstanou funkční. Tedy pokud neprovedou nějaké další změny, které by ty directurl zneplatnily nebo alespoň změnily.
@JanoHD: Nechápu, proč pro tohle vymýšlet nějaké extra řešení, když Kodi tohle umí v rámci svých nativních funkcí.
