• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Položka Filmy v nabídce KODI
#4
V hlavní nabídce KODI mám položku HD Filmy kterou mám na NASu jak píše Rossi a v ní mám pouze filmy HD, ale pak tam je vytvořena položka Filmy která se vytvořila automaticky po oscrapování filmů ze sosáče, ale nevím z jakého důvodu se mi tam narvaly i filmy HD. Ten postup co tu dal Rossi tak takhle jsem to udělal k vytvoření položky HD filmy. U položky Filmy v tom nastavení jsem se snažil nastavit tu cestu na NAS k filmům ze Sosáče, ale nepodařilo se mi tam tu cestu najít. Cestu k HD filmům jsem musel udělat tak, že jsem si najel na složku HD filmy v NASu a přidal ji k Oblíbeným a pak v tom nastavení AEON jak dal Rossi, našel cestu k Oblíbeným a tam zvolil HD Filmy a položka se objevila na hlavní stránce KODI.

PS: jo, podle toho co jsi tu dal Rossi to půjde, ale musím překopat složku od Sosáče. Mám složku na NASu Sosáč a v ní složky MOVIES a TV SHOW jenže podle toho návodu mi to nechce vzít tu cestu ke složce MOVIES. Vezme mi to jen celou složku Sosáč a nevím proč. Asi budu muset složku sosáč zrušit a nechat ty 2 složky MOVIES a TV SHOW samostatně.

Tak už jsem na to přišel a mám to hotovo ani jsem nemusel přemazávat knihovny. Paráda dík Rossi
X92 - S912 3/32G - CoreELEC 8.95.x - Kodi 18 - Synology DS216j
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Položka Filmy v nabídce KODI - od optimas - 07.1.2017, 14:57
RE: Pložka Filmy v nabídce KODI - od optimas - 08.1.2017, 18:07

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)