• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EVOLVEO Android Box Q5 4K a update Kodi z v16 na v17
#25
Zdravím. Přidám svoji zkušenost a to že mám zařízení uvedené v názvu a kodi se mi samo přeinstalovalo. Nemám na nové kodi krypton asi žádné námitky. Naopak některé doplňky jako stream cinema cz sk na kodi 16 dříve nejelo a teď funguje, i když zásadní problém je, že filmy 1080p nedokážu načíst i po navýšení cache. Další věc, kterou jsem zatím nedokázal objasnit je, že když si spustím video a začne se kousat, tak ho pauznu a čekám na načtení delšího úseku, abych se mohl dál plynule koukat (týká se to videí s vyšší kvalitou 1080p atd.). Jenže u kodi 16 jsem u vlastností videa viděl, jak se mi načítají data dopředu a to doslova v mg. U kodi 17 vidím jen kolik je využívána kapacita paměti a to je vše. Na lince, kde vidím průběh videa nebo v jakém úseku filmu jsem, se sice film načte o nepatrnou píď, ale zasekne se toto načítání po chvíli a dál se již nic neděje. Toto bych rád vyřešil s vaší pomocí. Díky.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: EVOLVEO Android Box Q5 4K a update Kodi z v16 na v17 - od petak85 - 11.4.2017, 11:44

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)