• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternativni linky pro knihovnu bez Sosace
#11
@PepikBerry

Ale mě to jde (viz mé dva příspěvky výše), jen jsme reagoval na tvé prohlášení, že vše "šlape jak má". Šlo mi o to, že mně scraper moc filmů nenajde. U mne to byla cca polovinu filmů. V názvech soubor totiž na těch serverech ne úplně dodržují obvyklé zásady. Tak mě zajímalo, jaký postup jsi při začlenění do knihovny použil. Ale když jsi v posledním příspěvku napsal, že ti to skoro nic nenajde a děláš to ručně, tak je mi to jasné. Jsi na tom stejně jako já...

A jaké dva způsoby jsem zkoušel? No ty dva, co jsem výše popsal. Zkusím to stručně zopakovat... V první vytvořím pro každý film, který chci vložit do knihovny Kodi strm soubor, pojmenuji ho správným titulem filmu + rokem a do něj vložím URL daného filmu na serveru. Všechny strm soubory ukládám do společného adresáře a ten pak vložím do knihovny. Ve druhém způsobu se s tím nepárám a do knihovny vložím rovnou URL odkaz na příslušný server - do knihovny se mi pak pochopitelně vloží všechny filmy z daného serveru. Jaký postup jsi zvolil ty?
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Alternativni linky pro knihovnu bez Sosace - od JiRo - 20.2.2017, 0:49

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)