• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nemuzu najit volbu prehrani filmu za NASU dle casu
#6
Myslím, že jsem narazil na stejný problém. Zkusím ho lépe popsat a uvést, co jsem o tom zjistil. Bohužel řešení nemám.
Takže nejprve má konfigurace: android přehrávač označený x96 , Android 6.01, Kodi 16.1, skin Confluence - hwy2016 fixed by husham. Ale zkusil jsem i standardní Confluence a naistaloval jsem i Aeon Nox 5:Redux.
Ve všech skinech se uvedená chyba vyskytuje, tedy chybějící volba na změnu kritérií pro řazení, chovala úplně stejně.
Takže první poznatek - skinem to není.
Zkusil jsem přepnout rozhraní do angličtiny a tam je vše v pořádku. Ve slovenštině je jen část popisu.
Stav ilustruje přiložený obrázek.
[Obrázek: Razeni.jpg]
 V prvním řádku jsou screenshoty z kodiho na Win10, v dolním řádku je to samé, jak se zobrazuje na uvedeném androidím zařízení.
Volba funguje bez problémů - přepíná kritéria řazení, ale nezobrazuje se na ní buď žádný nápis (v češtině) nebo jen jeho část (ve slovenštině). Tím pádem se za názvem volby také nezobrazuje aktuální nastavení volby.
Na vině bude podle mne potíž s diakritikou v tom názvu - v češtině je s diakritikou hned první znak (Řazení), takže se nezobrazuje nic, ve slovenštině se zobrazuje nápis jen po první výskyt diakritiky (Zoradiť), takže se zobrazuje jen Zoradi.
Zajímavé je, že v ostatních položkách menu diakritika žádné potíže nedělá.
Zkoušel jsem měnit znakovou sadu, ale bylo to stále stejné.
Dál s tím experimentovat nebudu. Jak jsem uvedl, volba je funkční, jedinou vadou je nezobrazování toho aktuálního stavu, ale ten je víceméně patrný podle chování okna s vlastním seznamem.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: nemuzu najit volbu prehrani filmu za NASU dle casu - od jokez - 12.3.2017, 17:57

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)