• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RPI pro dvě TV
#7
Mé zkušenosti:

+ nízká cena (naše obchody i ty největší a nejznámější nakupují na stejných místech a prodávají nám tady to samé s 500% marží, stejně tak jako vykukové z Aukra)
+ doprava zdarma (jak kdy a jak od koho, pokud to chci rychle - zaplatím i 300,- / do 3 dnů je to doma)
+ široká nabídka zboží (ano, pro lecjakého začátečníka a při procházení více obchodů až k zbláznění nepřehledná, lehce se člověk mezi nabídkou i cenou ztratí)
+ Číňan by se raději nechal zastřelit než by dostal špatné hodnocení, pokud má víceletý a pozitivní profil nechá se s ním vždy domluvit na refundaci
+ doba dodání objednané věci je ovlivněna místem odkud nakupujeme, pokud to bude z Evropy - do 10 dnů je to zpravidla doma, není vy-jímkou ani 4-5 dnů.

- kvalita zboží je opravdu různá, je zapotřebí si projít i názory / varování kupujících a dle tohoto se rozhodnout
- podezřele levné zboží nekupovat (i přes dobré hodnocení prodejce), viz moje zkušenost v "Nákupních tipech", zkušenost po dlouhých letech první a doufám, že i poslední
- cenové náklady při vrácení zboží - tak k tomuto jsem se nikdy nedostal, neb jsem něco takového vždy odmítl právě díky "cifře" za poštovné, kterou jsem i argumentoval. Pokud již k něčemu takovému dojde, požaduji novou věc či vrácení peněz a do balení poškozené zásilky plus placení drahého poštovného se vehnat nenechám.
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: RPI pro dvě TV - od jeffry.j - 07.12.2017, 20:13
RE: Pripojenie 2 tv príjmačov k Rpi3 - od Rossi D - 25.3.2017, 15:00
RPI pro dvě TV - od terzdek - 11.4.2017, 2:01
RE: RPI pro dvě TV - od PetrM - 11.4.2017, 6:55

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)