• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ethernet- Smart TV-Raspberry Pi- propojení?
#1
Dobrý den,
mám objednáno své první zařízení Raspberry, a řeším /možná zbytečně?/ následný problém. V současnosti mám Smart TV propojenou na internet přes router, který je od tv vzdálen cca 25 m kabelového propojení. Nechce se mi tahat na stejnou vzdálenost kabel další pro připojení nově přibyvšího zařízení Raspberry, který bude na onu tv připojen. Vím, mohu propojit ethernet-Raspberry-tv/hdmi/. Já však nechci mít Raspberry zapojen neustále. Vzhledem k tomu, že mám celkem malé děti, které rády sledují YouTube/což si umí na smart tv sami spustit/, ale nechci /a zřejmě by ani neuměli/ ke sledování např.You Tube spouštět právě Raspberry. Jde mi o to, aby tv zůstala stále připojena k internetu, děti si na ní pouštěli YT jako dosud, ale zároven, pokud si budu chjtít Raspberry pustit já, abych nemusel stále z tv vytahovat a do Raspberry zasouvat ethernetový kabel. Tedy, zda existuje nějaké řešení, kdy přivedu kabel k tv, a tam ho rozdvojím- jeden konec do tv, druhý konec do samotného Raspberry, bez nutnosti neustále přehazovat ethernet.kabel mezi oběma přístroji. Omlouvám se, pokud jsem problém popsal příliš složitě, ale chtěl jsem obsáhnou většinu aspektů mého problému. Děkuji za trpělivost, a Vaše rady. 6 [url=http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-irda-ovladac-k-raspberry-pi][/url]
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Ethernet- Smart TV-Raspberry Pi- propojení? - od Likan33 - 11.4.2017, 17:33

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)