• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Označení složky jako zhlédnuto (převod databáze mezi v16 a v17.1)
#1
Ahoj, 
mám dvě Android media centra, na to novější jsem nainstaloval aktuální Kodi v17.1 na které jsem přecházel z verze 16 (kvůli verzi Androidu se starší media centrum nechtělo aktualizovat).
Mám problém že ve verzi 17.1 chybí označení celé složky jako zhlédnuté. Zkoušel jsem použít program Backup pro zálohu databáze, ale je tam problém že převádím mezi odlišnými verzemi a Kodi v17.1 se po obnovení zálohy nechce spustit (nezbývá než smazat uživatelská data a projít novou instalací).
Obě media centra mají namapovanou složku s filmy z NAS serveru, v té je pak podložka /zhlédnuté, kam jednou za čas přesunu filmy které jsem už viděl ale někdy se na ně rád podívám znovu (dokud mě netrápí místo na HDD, tak filmy moc nemažu).
Ve verzi 16 jsem využil možnost označit celou složku jako zhlédnutou, to samé se seriály a jejich sériemi. Ve verzi Kodi v17.1 nic takového není. Jak to řešíte vy?
Napadají mě 2,5 možnosti:
1/ převést dosavadní databázi z verze 16 na verzi 17.1. Ale nevím jak to udělat správně.
1.1/ Mohl by třeba pomoc plugin Trakt.tv? Ve verzi 16 mám vše co jsem viděl a do verze 17.1 se to přenese?
2/ použít nějaký plugin který mi původní funkci označení "Zhlédnuto" nahradí. Ale i když jsem dost hledal, nic jsem nenašel.

Prosím věděli by jste o něčem?

Díky za pomoc
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Označení složky jako zhlédnuto (převod databáze mezi v16 a v17.1) - od Strix007 - 09.5.2017, 11:51

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)