• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak nakupovat na AliExpress
#16
Celkem tam dost nakupují (dx,alie....) a bez problému jelikož čínský soudruzi se vyznají a vše posílají jako gift/present Big Grin ale celnici mohou na tento fígl přijít a když v balíku najdou mobil tak máte po srandě.
Z mého pohledu a zkušeností (mých a známých) bych rozhodně na těchto webech nekupoval hadry,batohy (prostě cokoliv co je z textilu apod..) jelikož je to shit a navíc pokud to aspoň trochu připomíná nějakou značku tak vám to nepřijde, protože to celnicí seberou (fakt stačí aby to bylo jen podobné).
To samé platí o hotové elektronice (telefony,radia...). No a samozřejmě se nebudeme bavit o nějaké kosmetice apod... pokud nechcete skončit v nemocnici na plastice Big Grin .
Já tyhle obchody používám na kabely,součastky,motorky,ptákoviny atd. protože mi je jedno že to přijde za měsíc když na to nespěchám a navíc mám zdarma poštovné, takže to mám levnější než např. z ČR ale nečekejte žádné extra kvalitní produkty.
Taky je dobré se kouknout z jakého skladu budou posílat (to je specialita hlavně dx) už se mi pár krát stalo že jednu věc posílali (v jedné objednávce) z tchajvanu, eu a činy. To pak museli naskladnit na jedno centrální místo a posílali to jako celek. Když jsem tohle ze začátku nevěděl tak jsem se po 2,5 měsících rozloučil z penězi a pak pro mě bylo překvapením že jsem dostal balík Big Grin .
Pár mých známých má zkušenost že jím nic nepřišlo, tak na to bacha protože se to dost blbě dojednává (nechtějí vracet prachy a radši vám pošlou stejné věci znovu a pokud nejsou už dostupné tak vám řeknou ať si vyberete něco jiného za stejnou cenu).

A jen tak se podělím o mojí zkušenost z HW:
Jen tak pro zajímavost jsem koupil flashdisk 32Gb (sandisk Big Grin), skládačku zesíku, programovatelný zvonek
Dopadlo to takto
flaska po rozebraní ani trochu nepřipomínala original sandisk a PC se jevila jako 32Gb ale skutečná kapacita byla 13Gb.
Zesilovač byl deklarovaný že má 200w a výsledek? Po přeměření 70w Big Grin
Zvonek byl největší oříšek jelikož jsem nedostali a ani nesehnali žádné info ohledně toho jak má komunikovat s pc, v čem má být programovatelný (prostě nic) takže zvonek zůstal v defaultním nastavení a šel do koše Big Grin
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Jak nakupovat na AliExpress - od Rossi D - 10.2.2016, 11:19
RE: Jak nakupovat na AliExpress - od Aition - 10.2.2016, 16:55
RE: Jak nakupovat na AliExpress - od S474N - 11.2.2016, 1:00
RE: Jak nakupovat na AliExpress - od hbox - 27.12.2016, 12:46
RE: Jak nakupovat na AliExpress - od S474N - 11.2.2016, 9:55
RE: Jak nakupovat na AliExpress - od Aition - 11.2.2016, 10:43
RE: Jak nakupovat na AliExpress - od Aition - 11.2.2016, 10:57
RE: Jak nakupovat na AliExpress - od nyakec - 15.8.2016, 10:23
RE: Jak nakupovat na AliExpress - od harrvy - 15.8.2016, 10:31
RE: Jak nakupovat na AliExpress - od harrvy - 15.8.2016, 13:02
RE: Jak nakupovat na AliExpress - od acidb - 21.8.2016, 16:16

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)