• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi přehrávání 4k Stream Cinema
#1
Video 
Ahoj všem.

Od minulého týdne mám zprovozněný doplněk Stream Cinema a objevil jsem tam kategorii filmů ve 4K a s tím je problém v přehrávání. Film s tímto rozlišením se spustí jenom v jakémsi malém proužku přes televizi, nebo se velmi seká a v pozadí jede normálně zvuk. TV se 4K rozlišením disponuji na 60Hz, jede to přes Xtreamer Wizz s připojením k internetu reálně 65 Mb/s při pingu do 20ms přes wifi router Netgear R6400. Ke kabelu to mám daleko takže to ani nemohu zkusit.
Zaráží mě jedna věc, velikost filmu klidně i 20GB v 1080p normálně pustím, téměř okamžitě mohu filmem procházet i po půl hodinách a nic se neseká, vše krásně plynulé. Zvolím 4K Hevc s velikostí 10GB nebo i méně a stane se ten pruh nebo totální sekání obrazu, ve většině případů ten pruh a v pozadí zvuk normálně.
HDMI kabel vysoké kvality za 800Kč mám, v televizi port HDMI 4K@60Hz, ani při změně rozlišení v boxu na 30Hz se nic nezlepší.
Po domácí síti stažený film velikosti 50GB 4K60Hz Hevc jede normálně, jen v tom Stream Cinema to dělá tohle.

Někdo nějaký nápad na řešení nebo čím to může být?

Díky moc.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Kodi přehrávání 4k Stream Cinema - od kloobasa - 31.7.2017, 12:40

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)