• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Anketa: Chtěli byste založit plugin Openload?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
78.72%
37 78.72%
Spíše ano
10.64%
5 10.64%
Spíše ne
4.26%
2 4.26%
Ne
6.38%
3 6.38%
Celkem 47 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternativa pro Sosáč
#1
Spousta z vás doslova zaplnila toto fórum otázkami, jestli neexistuje nějaká solidní náhrada za Sosáč, tedy nějaký video doplněk, který by běžel zdarma.

Po projíždění všemožných návrhů od vás jsem dospěl k názoru, že bych měl udělat doplněk pro službu Openload.

Openload je bezplatné datové úložiště, ze kterého lze stahovat nebo streamovat obsah nahraný uživateli. Z tohoto úložiště vznikly stránky jako např. SledujuFilmy (má doplněk, ale není funkční), bombuj.eu aj. Prakticky se jen embeduje na jejich web.

Proto by mě zajímalo, jestli má vůbec cenu se do toho pouštět. Založil jsem anketu, ve které budete moci hlasovat do 30.8.2017.

Moje první pokusy s pluginem jsou zatím v raném stádiu a tedy nepublikovatelné, takže bych tomu dal ještě nejméně měsíc, než by se plugin vyvinul do použivatelné formy.

Pokud byste měli návrh na jinou free službu, která má rozsáhlou nabídku filmů a seriálů, dejte mi vědět. Děkuji. (Poznámka: Zajímá mě hlavně adresa, odkud se video streamuje. To se dá zjistit pomocí F12 nebo to uvidíte v samotném přehrávači. Případně mi můžete napsat adresu, kde se filmy shromažďují, jako např. výše uvedené SledujuFilmy atd.)

Plugin se již vytváří, ale bude to nějakou dobu trvat..
Soukromý server - Ubuntu 18.04, TVHeadend 4.2.8-36
Dell Latitude E6420 - W10, TVHPlayer Beta, Kodi 18.5
Lenovo Vibe P1ma - Android 5.1, TVHClient + Yatse, Kodi 18.5
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Alternativa pro Sosáč - od koperfield - 23.8.2017, 0:25
RE: Alternativa pro Sosáč - od BBaron - 23.8.2017, 8:16
RE: Alternativa pro Sosáč - od Bludovit - 23.8.2017, 20:22

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)