• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternativní příkazy a funkce
#1
Information 
Zdravím,
Potrebuji pomoc s prikazy pro kodi. Blumam v tom uz neaky ten den a stale jsem nenasel pouzitelne vlakno diskuzi, ktere by mi pomohlo.
1. Mam RPI2 s Kodi 16 pripojene pres HDMI do televize, a zaroven mam do kodi pripojenou USB zvukovou 7.1 kartu. Moje predstava je ze si do aktualniho skinu a do yatse nahraju prikaz, ktery by mi prepnul zvukovy vystup na "2.0 HDMI" a nebo zase na "5.1 USB audio" tak abych nemusel pokazde slozite do nastaveni a prepinat to v nastaveni, pripadne pripojovat a odpojovat kartu fyzicky.
2. Chtel bych upravit HDMI-CEC tak, aby kdyz pustim pouze zvukovy soubor z kodi, aby se neinicializovalo HDMI. (Nezapinala a neprepinala se televize). Ted kdyz pustim film, automaticky se zapne telka a skoci na HDMI source a hned je k dispozici i ovladani i pres CEC. Ale kdyz mi hraje jen hudba do externi zvukovky, nepotrebuji aby se mi zapinala televize.
3. To je takova "fíčura" a víceméně jen moje vytoužená a nerealna představa..  libilo by se mi abych mel na home menu tlacitko, neco jako party mod, ale na videa. a zacalo mi to po stisknuti prehravat predem vybrane filmy z knihovny. Vim ze na to budu muset jit pres playlisty.. ale to dulezite v tom.. chtel bych aby to prehralo rekneme 2 filmy, pak to nahodne zaradilo dve posobe jdouci epizody serialu. A tak dale. Aby se to tvarilo jako televizni vysilani. Kdyby to dokonce pokracovalo v prehravani i po mem odchodu a vypnuti televize.. bylo by to super. V soucasne televizi nic nebezi a tak bych si chtel udelat takovou vlastni alternativu, ve ktere bude jen to co chci a nemusel se o to starat. A nahazet si playlist na tyden dopredu pro me nema to kouzlo Big Grin
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Alternativní příkazy a funkce - od Tolar1 - 14.11.2017, 18:40

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)