• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doplněk ovládání domovního topení
#1
Ahoj všichni, napadla mě taková věc. Chtél bych vytvořit doplněk který by mi zobrazoval informace o mém topení v domě a umožnňoval i jeho nastavování. 

vysvětlení jak se k topení připojuji teď:
v int. prohlížeči např. Chrome zadám lokální IP 192.168.X.X kde se mi zobrazí stránka s pro zadání jména a hesla a dále se zobrazí stránka kde již vidím parametry topení.

představa v Kodi:
používám skin Confluence. Na domovském menu kde jsou tlačítka "hudba, videa, programy, systém atd..." bych chtél přidat tlačítko "topení" kde kych viděl podobně jako v prohlížeči Chrome parametry topení. Jen bych chtěl aby vzhled vypadal ve stejném motivu jako Confluence a ne ne ta zelená jako v Chrome. Napřiklad jako v doplňku "počasí" kde jsou průhledná pole s celkovým přehledem, přehled jednotlivých dnů atd.. tak v "topení" by byla tato políčka pro jednotlivé nastavení tepelného čerpadla, TUV atd. a u nich možnost třeba šipkama nastavit třeba požadovanou hodnotu TUV.

nevím co vše je pro tuto novou "obrazovku topení" zapotřebí nakonfigurovat. Napadlo mě udělat doplněk který by se přihlásil na IP adresu s uživatelským jménem a heslem, ale nevím jak vytvořit to další tlačítko "topení" na home obrazovce a následně jeho vzhled s jednotlivými parametry.

Pokud někoho napadne alespoň nějaká část jak toto nastavit, budu vděčný za každou radu.


Přiložené soubory Miniatury
       
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Doplněk ovládání domovního topení - od K4BlOs - 03.12.2017, 13:50

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)