• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přehled (ne)kompatibilních DVB-S/S2, SAT>IP tunerů
#12
(18.10.2018, 13:12)mtester270 Napsal(a): Pekne to ziarlim aj ja nie len tvoja zena

Mozes povedat co to tak "kostovalo" cca aby som vedel ak nahodou sa mi podari niekedy odstahovat z panelaku :-D

Nelze to takto vyčíslit, roky budování a různých úprav než jsem se dostal do této fáze. Spíše jsem otrokem svého koníčku..  :) Nesčetné množství hodin pokus-omyl, představa byla htpc v obyváku pomocí XBMC a PVR byl tenkrát v plenkách :) tedy jsem prošel spousty přístrojů, až nakonec zvítězil NUC s i5, kde se konečně přestal sekat stream v HD, který sloužil do nedávna a nakonec jej nahradil Odroid C2 s LE .
Základem v racku je QNAP TS-853A s 16GB DDR3, zde běží mysql pro kodi, tvheadend a oscam, dále ve VM win7 v dzm zoně.
Router jsem postavil na hw Jetway JBC375F533-19-B4 http://www.cartft.com/catalog/il/1999 a sw  Sophos UTM9 který ovládá 2x AP55C napájené přes PoE  Gigabit Ethernet Switch D-LINK DGS-1100-24P. 
QNAP se switchem je propojen 3x LAN v agregaci LACP. Byl jsem nucen přidat ještě switch do obyváku kde jsem volil netgear GS108Tv2, který je jednak napájen přes PoE z hlavního switche a jednak je propojen 2xLAN opět v agregaci LACP. Na stream použit MOI+ s vloženou PCIe 4xDVB-S2  a toto chci nahradit pomoci Digibit R1 -> TVH v QNAP.. Tedy vše sečíst by nebyla správně vypovídající hodnota...  :)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Přehled (ne)kompatibilních DVB-S/S2, SAT>IP tunerů - od jtrefil - 18.10.2018, 14:58

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)