• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube chyba skriptu
#1
Zdravím,
vnuk má starý již nepoužívaný tablet Prestigio PMP5880D s Androidem 4.1.1, na který jsem mu nainstaloval Kodi 14.0, protože vyšší verzi 15 už tento Android nevezme. Protože jsem měl problémy se závistlosmi u Stream Cinema a několika dalšími doplňky a našel jsem na netu neoficiální verzi Android 4.2.2, na které by fungoval Kodi 16, tak jsem na tabletu provedl tovární nastavení. Se synem se nám ale upgrade nepovedl, tak jsem znovu nainstaloval kodi 14.1, na kterém funguje všechno, pouze pro vnuka velmi důležitý Youtube a Minecraft Youtube nejde spustit, hlásí chybu skriptu.
Nepomáhají aktualizace, zkoušení různých verzí Youtube, instalace skriptu Youtube a když jsem si tady našel radu v userdatech v addonech smazat zůstatky Youtube, tak jsem zadal: přidat zdroj a hledal domovskou složku, ale tam nikde není, je tam jen kořenový adresář souborového systému, tam jsem našel v addonech Youtube, všechno smazal, ale ani to nepomohlo.
Když spustím Youtube, tak stále píše chyba skriptu a okno s vyhledáváním, nastavením atd se neotevře. Co se logu týče, tak nemám páru, jak na něj.
Prosím o radu, co s tím.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Youtube chyba skriptu - od queen - 05.3.2018, 20:26
RE: Youtube chyba skriptu - od PetrM - 05.3.2018, 20:49
RE: Youtube chyba skriptu - od beepee - 05.3.2018, 22:19
RE: Youtube chyba skriptu - od queen - 06.3.2018, 10:23
RE: Youtube chyba skriptu - od Kyselinka - 06.3.2018, 11:33
RE: Youtube chyba skriptu - od queen - 07.3.2018, 10:08

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)