• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iSDT C4 - domaci univerzalni nabijecka baterii
#1
Název výrobku: iSDT C4 Smart Battery Charger

Výrobce: iSDT

Popis:
Zacnu trosicku ze siroka, protoze nabijeni akumulatoru resim uz pomerne dlouho a jsem vernym dlouholetym uzivatelem znameho modelu IPC-1 (vyrabi FK technics, Volcraft,...), ktery slouzi pouze pro opravdu inteligentni nabijeni NiMH AA a AAA.

Nicmene doba pokrocila a ja zacal vybirat neco, co splnuje aktualni pozadavky - tedy take nabijeni LiIon - zejmena 14500 a 18650, ktere pouzivam a aktualne jsem nabijel takovou naprosto noname nabijeckou, kde jsem nemel zadny prehled o vybijecich/nabijecich proudech, kapacite, atd. Od nove jsem ocekaval to, co mi nabizela IPC-1 - tedy nejvice vyuzivane vybijeni do nuly a nasledne nabijeni, volbu nabijecich/vybijecich proudu a zejmena zobrazeni kapacity po nabiti (vim, ze to neni 100%, ale pro zakladni prehled o stavu clanku mi to vyhovuje).

Jak jsem tak vybiral, tak jsem zvazoval i SkyRC MC3000, ktera me naprosto uchvatila svymi moznostmi, pripojenim na mobil, atd. Na druhou stranu me nadseni naprosto zchladila svou cenou, prevysujici i cislovku v oznaceni jejiho modelu 40 3. Take jsem si vsiml, ze se jedna o pomerne starou nabijecku (mysleno jako modelove) a rikam si, ze za ty 4 roky se uz mohlo neco vyznamnejsiho odehrat.

Pri dalsim usilovnem hledani jsem narazil na iSDT 4C, ktera me naprosto uchvatila! Naprosto uzasny displej s moznosti nastavovani doslova cehokoliv, ale zejmena i podporou vsech moznych i nemoznych akumulatoru typu NiMH, NiCd, NiZn, Eneloop, Li-Ion, LiHv, LiFePO4, konkretne AAA, AA, 10440, 10500, 12500, 12650, 13500, 13650, 14500, 14650, 16650, 17650, 18650, 20650, 22650, 26650. A to vse na zhruba tretinovou cenu proti SkyRC. Spise jsem nechapal, ze je takova levna - kdyz to porovnam s mou letitou IPC-1, za kterou jsem dal podobne penize. Hned jsem ji objednal a tesil se, jak dorazi.

V realu me doslova sokovala, protoze z toho displeje jsem vazne paf. Kdyz je clovek zvykly mit nabijecky bez displeje nebo se segmentovym displejem, tak je toto doslova StarTrek. Take jsem cekal, ze diky podpore akumulatoru 18650 bude o dost vetsi, ale velikostne je na tom velmi podobne, jako ma IPC-1 (niz prihodim i srovnavaci fotku). Umi kompletni nastaveni vseho, co si clovek jen vymysli, vcetne napriklad poctu opakovanych vybijecich cyklu (toto neumela ani IPC-1).

Jako jeji podstatnou vyhodu spatruji i v tom, ze iSDT C4 ma upgradovatelny firmware. Sam ji uz mam uz neco pres mesic a je videt, ze na tom opravdu makaji, protoze uz mezitim vysly celkem 4 novejsi verze firmware (aktualni V1.0.0.15 jsem zrovna uspesne doflashoval):
> http://www.isdt.co/download

Pokud bych to mel zhodnotit, tak pokud kdokoliv hleda inteligentni nabijecku, od zavedeneho znameho vyrobce (zejmena v RC modelari urcite znaji), tak v uvedene cene rozhodne doporucuji a myslim si, ze latka je nastavena tak vysoko, ze ostatni vyrobci maji co delat.

Foto produktu:
                       

Cena: Gearbest - 59.99 USD; AliExpress - 59.90 USD (bez baleni) nebo 69.50 USD (s balenim)

Kde zakoupit:
[Obrázek: gearbest-logo.jpg] / [Obrázek: aliexpress-logo.png]
Apple TV 4K gen.3 128GB - tvOS 16.2 (iSCC, KODI 19.4) & 3x HomePod - audioOS 16.2 & RPi 4B 8GB RAM - IOTstack & 1x RPi 2B - Raspbian & RPi Zero
Intel NUC NUC10i5FNK - i5 10210U, 64GB RAM, ESXi (W10, W11, Debian,...) 
iPhone 15 Pro 512 GB - iOS v17.2.1 (KODI 19.4) & Apple Watch 9 45mm v10.2
iPad Pro 11 512 GB - iPadOS v17.2.1 (KODI 19.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
iSDT C4 - domaci univerzalni nabijecka baterii - od S474N - 25.3.2018, 13:35

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)