• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sluchátka Bluetooth v Kodi - automatické přepnutí
#1
Music 
Zdravím,

chtěl bych poprosit o radu, protože to už třeba někdo řešil. Mám LibreELEC na Rpi3, které má integrované Bluetooth. Celkem by byla škoda to nevyužít, protože mám slušná Bluetooth sluchátka, a když bych nechtěl rušit okolí, je to ideální věc. Spárování nebyl problém, Rpi komunikuje se sluchátky bezproblémů, ale co mi vadí je to, že člověk, aby přepnul na sluchátka (a následně zpět na HDMI), musí vlézt složitě do menu, přepnout Audio Output a posléze zpět. To není zrovna moc šikovné. Zkusil jsem hledat, a našel pouze doplněk Audio Profiles, který ale moc nápomocný není. Moje představa by byla, aby to fungovalo stejně jako u Androidu, tj. běžně je aktivní reproduktor (zde výstup HDMI do TV), ale když je zapnuto Bluetooth a sluchátka v dosahu, automaticky se spojí a přepne audio výstup na sluchátka. Je něco takového možné? Našel jsem sice ještě jeden doplněk - Bluetooth audio device changer, který dle popisu je možná to co myslím. No jo, jenže ho nejde z repozitáře nainstalovat (stahování visí stále na 0% a pak padne s chybou instalace).

Řešil jste to někdo? Předem díky za nasměrování.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Sluchátka Bluetooth v Kodi - automatické přepnutí - od ajne - 01.4.2018, 18:09

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)