• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SCISCHION V88 - recovery mode, ako na to?
#1
čaute Kodáci! ako už niektorí z Vás vedia mám problém pri spustení KODI krabičky s Scischion V 88 v podobe nabehnutia na recovery režim (čierna obrazovka a zopár možností viď foto). Kúpil som mačku vo vreci a nevedel som že zrovna táto je tá najhoršia ale to je vedľajšie....
Čo je podstatné je fakt že všetko bezproblémovo fungovalo zopár mesiacov a potom zrazu som postrehol že sa krabička sama od seba začala zapínať. TV bola off, vypínal som aj samozrejme aj Krabičku (svietilo červené svetlo) no potom buď na druhý deň alebo niekedy aj v ten istý deň som zbadal že krabička svieti na modro a nereagovala na ovládač. no a odvtedy mám tento problém. 

Voľba možností Wipe data + Factory recovery nepomohla skúšal som všetko podľa youtube návodov aj hardwarové tlačítko zozadu ktoré je prístupné iba špáratkom. Jediná možnosť bude asi inštalácia softwaru do Krabičky? fakt netuším poraďte prosím niekto. 
Ideálne by bolo aby som nemusel kupovať novú krabičku (táto nebola najlacnejšia) a nepríde mi to ako riešenie ale únikové východisko

Ďakujem 

Anubis


Přiložené soubory Miniatury
   
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
SCISCHION V88 - recovery mode, ako na to? - od Anubis_ERH - 30.5.2018, 8:34

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)