• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SCISCHION V88 - recovery mode, ako na to?
#4
Taky si myslím, že by mělo jít pohybovat kurzorovými šipkami. Alespoň to na různých fórech tvrdí.
Anubis_ERH: 1) Za sebe bych vybral "wipe data/factory reset". Origo FW bude nejspíš flešnutá přímo v boxu (jako u telefonu). SDkartu ke své činnosti nejspíš nepotřebuje a vyndal bych ji. Pak bych postupoval podle průvodce na obrazovce. Box by se měl dostat do továrního nastavení. Popř. bych to zkusil pomocí USB klávesnice. Otázka je, na kterém USB bude naslouchat během bootování (pokud vůbec). Zatím bych hlášku o namountování SD ignoroval. Bůhví, co je tam nakopnuté.
2) Pokud je to totálně briknuté, zkusil bych postup podle tohoto odkazu: http://mxqproject.com/tutorial-scishion-...ery-guide/

Samozřejmě předpokládám, že si se nepokoušel do toho flešnout nekompatibilní FW.
Omlouvám se, ale nedomyslel jsem si co je před g-press. Je to skutečně tlačítko on/off? Pokud tam není nic, pak by se mělo asi stlačit G pro potvrzení volby???

Čtu tvůj příspěvek pořád dokola, včetně dodatku od Medy. A začínám se v tom ztrácet. Bez ohledu, co jsem napsal výše, máš nyní stav takový, že šipkama v menu listuješ, volbu wipe data/factory reset potvrdíš, ale nic se neděje? Nebo se to restartuje opět na tebou uvedenou obrazovku?

Edit: párátko a USB kabel potřebuješ právě na propojení PC s boxem a na flešnutí. Viz můj bod 2)
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: SCISCHION V88 - recovery mode, ako na to? - od jkmh - 30.5.2018, 20:28

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)