• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lze vytáhnout z KODI m3u playlist?
#4
@Andrew88cz O takovém doplňku jsem nikdy před tím neslyšel. Tak jsme si ho zkušebně nainstaloval a můžu říci, že jsme byl překvapen. Skutečně toho nabízí neuvěřitelné množství. Netuším, jestli např. nějakou funkci exportu playlist náhodou nemá, do té míry jsem ho nestudoval. Zajímalo mě ale, na jakém principu pracuje a podíval jsme se tedy na jeho kód a zjistil, že je to pořádné monstrum. Zřejmě práce nějaké skupiny, protože tohle udržovat jeden člověk nemůže. Když to shrnu, není to nic jiného než to, co jsme tady na fóru už zažili, jen povýšené do podoby doplňku. Tedy, v tomto případě možná už organizované, pátrání po lincích, ať už skutečně free, nebo přístupných díky bezpečnostním děrám poskytovatelů nebo dalším, kteří provozují TV servery, jehož výsledky skončí v tomto doplňku.

A k odpovědi na tvoji otázku? Pokud doplněk nemá (což jsem nezjistil a vlastně ani nijak cíleně nezjišťoval) nějakou možnost exportu, tak vytáhnout playlist jedině tak, že by ses ponořil do jeho kódu a upravil ho pro tuto možnost. Šlo by to, ale neznám nikoho (včetně sebe), kdo a hlavně proč by o dělal.

@Imperia47 Tak takoví lidé jako ty nám tady skutečně "chyběli". Je to nedávno, co nás jich admin @XBMC-Kodi zbavil, ale jak vidno, ne úplně. Čím to je, že ty free linky budí takové vášně a dělají z lidí "něco", co je schopné se na veřejném fóru vyjadřovat tak, jak ses vyjádřil ty.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Lze vytáhnout z KODI m3u playlist? - od JiRo - 23.6.2018, 10:09

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)