• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NejTV v různých IPTV fórech
#10
Upřímně - oni nic neničí. Ten streamovací server nepatří ani tobě, ani tomu kdo dal ven nějaké odkazy. Ten server je nezabezpečený, přístupný všem. Naopak díky tomuhle majitel uvidí, že server někdo zneužívá a zabezpečí ho. Takže já tohle naopak podporuji. Lidi to snad otráví a naučí se platit za služby :-) Doufejme za ty legální, protože jestli je tvoje placená služba to, že ti někdo dává linky, nebo restreamuje... 
Sharing je dle mě v pohodě, když si zaplatím Netflix, nebo IPTV kde jsou 4 zařízení současně a platím si to s kamarády, tak je to morálně ok, nevytěžuji tu službu více, než mám povolení.


Ale zase chápu, že z legálních IPTV služeb nenabízí žádná (Kromě Kuki u pár pořadů) opravdu 1080i50, 1080p, nebo vysoký datový tok (10Mb+), takže člověk pak nemá na výběr, než hledat nezabezpečené CDN providerů, kde jsou streamy před výraznou kompresí. 
4.NET TV nabízí ISP poskytovatelům IPTV s volitelným datovým tokem. Nabízí i takovou kvalitu, jakou dostávají, bez další úpravy. 

Pokud je nás dost, kteří chceme kvalitní OTT IPTV službu s vysokým datovým tokem, nesepíšeme prostě "petici" a zkusíme nějakého poskytovatele přesvědčit, pokud budou mít dostatek nových potenciálních zákazníků...
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
NejTV v různých IPTV fórech - od AVerMe - 28.9.2018, 20:06
RE: NejTV v různých IPTV fórech - od marhycz - 29.9.2018, 15:42

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)