• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše začátky s XBMC/Kodi
#4
Ja jsem se s XBMC seznamil nekde pred 5-ti? lety, presne nevim.
Vim jen to, ze jsem hodne sledoval filmy pres internet online - befun.cz, atd... . Stvalo me, ze se musela obcas nejakym zpusobem obejit reklama (nekdy to fungovalo, nekdy ne).

Potom jsem nekde nasel program XBMC, zkusil nainstalovat a zjistil jsem, ze mi najednou jedou vsechny videa bez reklam a otravneho obchazeni. Byl jsem nadseny.

Potom se zacalo hodne mluvit o zarizeni minix (2 verze, mala a velka). Rikal jsem si, ze to jednou musim mit :) dlouho jsem se rozhodoval a kdyz jsem zjistil, ze z minixu (velkeho), se da vytvorit hotspot - bylo rozhodnuto.
Na minixu jsem zustal celkem dlouho, po case mi ale zacal vadit android a chtel jsem zmenu.

O RaspBerry jsem slysel uz delsi dobu ale nebyl jsem si jisty, ze to bude zarizeni pro me. A take jsem resil, jestli jde jako z minuxu, vytvorit hotspot - nemam router a ani ho nechci.
Kdyz jsem se s panem z prodejny domluvil na vyzkouseni - zjistil, ze na openelec jde hotspot vytvorit vlastne velmi snadno - bylo rozhodnuto :)

Vyzkousel jsem tedy i vice OS ale zustavam na OpenElec.
Vcera jsem se prihlasil na toto forum, tak doufam, ze mi pomuzete s vyresenim nekterych mych nejasnosti...
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Vaše začátky s XBMC/Kodi - od XBMC-Kodi - 04.1.2016, 10:29
RE: Vaše začátky s XBMC/Kodi - od S474N - 04.1.2016, 11:33
RE: Vaše začátky s XBMC/Kodi - od PepikBerry - 01.2.2016, 22:06

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)