• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ovládání jedním ovládačem
#11
Tak a je to tady. Včera dorazil Mele F10 Deluxe! Testl jsem to hned v práci v PC. Předem musím napsat, že nejsem žádný myšomil. Pokud možno, vše se snažím dělat na klávesici (klávesové zkratky). Proto asi moc nevyužiji funkci AIRMouse. Po pár minutách používání jsem to dostal do ruky, ale i tak ji požívat nebudu. Na PC vše funguje, reakce jsou rychle.
A teď doma na TV s Rapsberry Pi2 a Openelec:
Super, hned se to chytlo. Ovládání fakčí bezvadně. Musíte si ale zvyknout na to, že máte tlačítka i na druhé straně. Ze začátku se mi stávalo, že jsem si zmáčkl spodní tlačítko. Je to jen o správném úchopu. Už mi to jde.
Nejlepší ovládání (když nepotřebujete klávesnici) je na na straně bez klávesnice. Drží to se to pohodlně a ty tlačítka v kolečku s prostřením potvrzovacím chodí nádherně. NA straně klávesnice je potřeba do tlačítek více zabrat. Není to tak pohodlné jako na mobilu. Hold doba pokročila a dnes už nikdo nemá Alcatel ale dotykáč.
Naprogramoval jsem si zapnutí TV a ovládání hlasitosti od TV. Zatím mi to stačí abych to zkoušel. Na TV mi běží jen Openelec, žádné jiné zařízení nepožívám, ani TV anténu.

Za mě, naprostá spokojenost.
Chtěl jsem jeden ovládač na kodi i TV a v TV nemám CEC. Splnilo to moje očekávání na 100%!
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: ovládání jedním ovládačem - od domweinberg - 14.4.2016, 10:11
ovládání jedním ovládačem - od Azazael - 23.12.2019, 21:04

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)