• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizace systému Openelec ( berryboot )
#11
Aktualizace na berrybootu je jediná věc co mě štve. Mít na microSD jen boot a zbytek na iSCSI je dobré - zálohování řídí NAS. Upgrade se mi taky nepovedlo, zkoušel jsem klasicky přes složku upgrade, dopadl jsem stejně. Podle návodu jsem zkoušel vyrobit nový img a i když jsem prolezl net a viděl návody co fungují, tak jsem byl neúspěšný. img jsem připojil, mount-nul bod do /mnt ale sed už nebylo jak provést, protože tam nebyly vytvořeny složky a sed provádí změnu v souboru /etc/fstab. To jsem zkoušel s novým staženým souborem img. Tak mě napadlo dát na sd kartu nový img, pak strčit do maliny, provést základní start a nastavení a následně pomocí diskimage vytvořit img a provést operaci na něm. Bohužel se mi pak z neznámého důvodu nepodařilo načíst obraz sd karty, i když dříve jsem v pohodě kartu se dvěma partišnama a ext3 filesystémem zálohoval a i zpět na kartu rozbalil. Přenášel jsem funkční systém z 8GB karty na 16GB. Teď mi program končil na chybě cyklické redundance. Až bude zase někdy nějaký čas, tak to zkusím znovu. Líbilo by se mi vytvářet své img....
65XH9096 * Dinobot 4K+ + PS50B650
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Aktualizace systému Openelec ( berryboot ) - od interfernet - 13.4.2016, 12:46

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)