• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SAT>IP - Připojení DVB tuneru k Tvheadend přes LAN
#3
Mám standardní PC na platformě Haswell:
i5 4400
8GB RAM
Základka Asus H87M Plus - chtěl jsem co nejvíce PCIe slotů. V té době ještě měla většina i nepotřebné PCI
Intel e1000 Ethernet karta
WD RED disky
120GB na OS a kontejnery
Nějaký Seasonic Gold zdroj :-D
Arctic F12 Continuous Operation ventilátory

A Software:
Arch Linux se systemd-nspawn Arch linux kontejnery (něco jako Docker, ale je to obsažené přímo v systemd)

Kdybych tam ukládal životně důležitá data, tak bych vzal Xeon a ECC, ale není to potřeba. Počátečně to stálo to víc než malina, ale zase sem každý rok neměnil malinu nebo jinou desku, sd karty..

Pokud chceš provozovat víc služeb, tak prostě fakt vezmi cokoliv na x86. Ať už Intel Atom, Ryzen nebo dnešní Core i3. A s krabičkama si hraj na malé projekty. Třeba jako tento SAT>IP server.

Ale myslím, že už ses mě několikrát ptal, posledně před půl rokem :Big Grin http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-zaklad...8#pid38888 Postavil jsi už něco? :-)
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: SAT>IP - Připojení DVB tuneru k Tvheadend přes LAN - od marhycz - 23.10.2018, 13:47

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)