• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čím nahradit KODI v LibreELEC
#1
Mám Raspberry Pi3 se zvukovou kartou Hifiberry PRO a ta hraje skutečně velmi kvalitně. Tedy HW chci zachovat. Zkusil jsem kompletní Raspbian s linuxovými přehrávači (za mne nejlepší Clementine), ale bohužel Raspbian po nějaké době vždy padne. Přešel jsem tedy na LibrELEC s KODI, ten je dlouho stabilní a snad mi ještě nikdy nepadl.

Nevyhovuje mi ale přehrávač KODI. Mám všechny hudební soubory roztříděné do složek podle interpreta, pak složku s albem a v něm jednotlivé skladby. KODI si sestavuje knihovny z ID tagů a to mi nevyhovuje. Některá alba mám např. záměrně uložená vícekrát (různé verze) a když KODI sestaví knihovnu, dá mi např. do knihovny s albem vždy 2 stejné sklady v různých verzích za sebe. 

Pokud chápu dobře, že LibreELEC je OS a KODI přehrávač, rád bych přehrávač zaměnil za jiný nebo do KODI dohrál nějaký doplněk, aby přehrávač fungoval jako "folderplayer" podobně jako třeba Foobar, tzn. vybrat složku a tu jednoduše přehrát. Umí mi někdo poradit, zda lze v LibreELEC nahradit přehrávač za jiný? A zda vůbec takový existuje?
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Čím nahradit KODI v LibreELEC - od Claudius - 05.12.2018, 20:04
Čím nahradit KODI v LibreELEC - od Azazael - 05.12.2018, 20:38
Čím nahradit KODI v LibreELEC - od Azazael - 05.12.2018, 21:18
RE: Čím nahradit KODI v LibreELEC - od JiRo - 05.12.2018, 22:16
Čím nahradit KODI v LibreELEC - od Azazael - 05.12.2018, 22:22
RE: Čím nahradit KODI v LibreELEC - od JiRo - 05.12.2018, 22:40
Čím nahradit KODI v LibreELEC - od Azazael - 05.12.2018, 23:19

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)