• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problém přehrát HEVC na Libre Elec.
#11
Jo,jo jak říká ROSSI D,,Málokdo si totiž připustí, že je jeho strojek "za zenitem" a že z něj již nic více nevykřeše ".Se slzou na víčku se budu muset rozloučit i když ne okamžitě a ne hned,ale brzo.Malina šlape jinak naprosto v poho,síť mám taky v poho - optiku,se zdrojem problém není ale.....hevc.Už koukám po po různých MMC od různých výrobců a čtu sáhodlouhé recenze,ale chytrý z toho nejsem ,protože nějak objektivně zhodnotit to dokáže málokdo.Každý si chrání to svoje málokdo přizná že koupil kravinu i když to třeba nebyla jeho osobní chyba.ale třeba zlé reklamy.Co jsem ale zjistil na 100%,že výrobci jsou pěkní parchanti.,,Nasekaly"miliony čipů a i když jsou už dnes třeba jiné,lepší tak to tam pořád perou a číňani v tom udělaly ještě větší guláš.Miliony krabiček,stejný obsah jiný tvar a název akorát tam přidají něco zdarma,jinak obarví plast a je to.A lide prokousávej se tím.Pak mi z toho vychází postavit si to sám,což se mě nechce k vůli záruce na jednotlivé díly,nebudu si s nikým dopisovat když to neklapne.No nic je Nový rok,tak uvidíme s čím přijdou v lednu a něco koupím ať je to jak chce.Samozřejmě je příjemnější když víš do čeho jdeš od někoho kdo už to má a ví jak se to chová. Takže hezký Nový rok všem.
 Libre ELEC 8.2.1, Kodi 18 + RPi 3B  Smile
 H96 Max X2 Android 8.1 TV Box 4G+64G 4K S905X2 Quad Core WIFI USB 3.0 BT Media
 Kodi matrix 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Problém přehrát HEVC na Libre Elec. - od bara - 01.1.2019, 18:00

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)